Неділя, 29.03.2020, 01:25


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Акція "Дай руку, першокласнику!"
Шановні батьки! Настав відповідальний для вас рік, ваша дитина стане першокласником. Для вашої дитини і для вас почнеться важка, але цікава мандрівка до Країни Знань.
Бути школярем - це велика праця. Від того, як ви підготуєте свого сина чи доньку до школи, від вашого теперішнього розуміння всіх проблем і завдань, що постають перед вами і вашою дитиною, залежить її успіх у школі, радість і задоволення від отриманих знань. Незабаром ви познайометесь з першою вчителькою. Вона стане вашим вірним і добрим помічником у підготовці до школи, а ваша дитина впевненіше почуватиметься в школі з перших навчальних днів.
Успіхів вам, терпіння, любові, здоров'я!
У 2011/2012 навчальному році за ініціативи Міністерства вперше проведено Всеукраїнську акцію "Дай руку, першокласнику!". В рамках цієї акції працювала Школа майбутнього першокласника, відкрито було консультативний центр щодо надання допомоги сім'ї у вихованні та розвитку дитини. Консультації проводили Шпак Любов Михайлівна - заступник директора з НВР, Приходченко Наталя Іванівна , Парфьонова Наталя Михайлівна - вчителі початкових класів, Діденко Аліна Вікторівна - психолог, Литвиненко Лариса Миколаївна - логопед. Вчителі Парфьонова Н.М та Приходченко Н.І приймали активну участь у міському семінарі-практикуму "Усе має свій початок".
Адміністрацією школи було проведено День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків. Майбутні першокласники відвідали виставку дитячої творчості учнів початкової школи. Як підсумок роботи Школи майбутнього першокласника проведені батьківські збори. Метою батьківських зборів було ознайомлення з новим Державним стандартом початкової освіти, правилами внутрішнього розпорядку та режиму роботи школи, дані рекомендації щодо підготовки дитини до навчання у школі. Для батьків було проведнено майстер-клас "Безпечна дорога до школи".Батькам було запропоновано оздоровлення дітей у літньому оздоровчому таборі "Веселка" на базі нашої школи в період з 28.05 до 15.06.2012 р. Майбутні першокласники із задоволенням приймали участь в різних конкурсах, заходах, розвагах таких як "Гуморина", "У світі казки чарівної", "Пошук скарбів", "День товстуна", "Козацькі розваги". Разом зі школярами відвідували міські дитячу бібліотеку.

Прийом дітей до 1 класу ЗОШ № 11
Згідно з законами України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", з 2001-2002 навчального року прийом дітей до загальноосвітньої школи № 11 починається і проходить на безконкурсній основі.Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:
- Заява
- Копія свідоцтва про народження
- Медична картка дитини встановленого зразка.

Особливості навчання першокласників
З 1 вересня 2012 року розпочинається впровадження Державного стандарту початкої загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 462 від 20.04.2011 "Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти".
Державний стандарт сформрвано на засадах особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів.
Згідно зі стандартом освітній процес у початковій школі спрямовується на досягнення результатів навчання учнів початкових класів - сформованих ключових і предметних компетентностей.
У новій редакції Державного стандарту початкової загальної освіти покладено освітні галузі:
- Мови і літератури - у 1-ому класі це: навчання грамоти - мова і читання; вивчення іноземної мови - англійської.
- Математика - вивчення математики.
- Природознавство - ознайомлення з навколишнім світом (2 години на тиждень).
- Мистецтво - музичне мистецтво, образотворче мистецтво.
- Технології - трудове навчання, сходинки до інформатики (з 2-го класу).
- Здоров'я і фізична культура - основи здоров'я, фізична культура.
Домашні завдання учням першого класу не задаються. Навчальні досягнення учнів першого класу оцінюються вербально.

Всеукраїнська акція "Дай руку, першокласнику!"
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання