Неділя, 29.03.2020, 02:40


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


 ДЕНЬ НАУКИ

   Тиждень STEM – освіти розпочався Днем Науки. У 2-А класі діти уважно слухали виступ учня 10-Б класу Горбунова Андрія про визначення терміну STEM, про важливість займатися самовдосконаленням. Діти познайомились з життєвим шляхом відомого англійського вченого Ісака Ньютона, його винаходом - телескопом, його відкриттям сили тяжіння та обертання планет Сонячної системи. Здивовані були тим, що саме ця людина була президентом Королівського наукового товариства, професором математики в Кембриджського університеті, що із хлопчика звичайної незаможної фермерської родини виріс такий талановитий вчений.

    Учні 3-Б класу переглянули відео про життя видатного вченого, інженера конструктора ракетно-космічної техніки та ракетної зброї – Сергія Павловича Корольова. Діти читали вірші про космос, підготували реферати, переглянули відео.

   На уроці інформатики учні 4-А класу переглянули відеоролик «Видатні вчені світу». Найбільше зацікавило дітей інформація про наших співвітчизників, винаходи яких стали відомими всьому світу. Протягом уроку діти знаходили інформацію з ресурсів Інтернету і створили власні презентації про українських вчених-винахідників.

В 4-Б класі тиждень STEM-освіти розпочався зі знайомства учнів з видатними науковцями, що мали українське коріння. На уроці діти розповідали про вчених які змінили світ. Ознайомилися з книгами «Українці, що удосконалили світ» та «100 видатних українців». Мали змогу переглянути відеоролик «Нашого цвіту - по всьому світу» про видатних українських фізиків і їх геніальні винаходи.

                                     

В день Науки учні 1-А класу ознайомилися з інформацією про відомого математика, фізика Ісаака Ньютона. Переглянули мультфільм «Закон всесвітнього тяготіння». Діти в ігровій формі провели дослід, який підтверджує цей закон.

                                  

На уроці «Відомі винахідники і науковці» учні 1-Б класу дізналися про братів Монгольф’є Ет’єна і Жозефа, які проклали людству дорогу в небо.

А також короткі відомості про: Чарльза Дарвіна, Галілео Галілея, Карла Лінея, Альберта Енштейна, Сергія Павловича Корольова, Олега Костянтиновича Антонова, Миколу Михайловича Амосова

                                 

Учні 3-А класу переглянули відео презентації «Винаходи людства, що змінили життя». Також ознайомились з новітніми технологіями та їх впливом на життя сучасної людини.

Учні 8-А класу провели лекцію-презентацію для школярів 5-6 класів. Вони нагадали дітям імена вчених-математиків, починаючи з Давньої Греції.

                                  

Більш докладно висвітлили життя і творчість українських математиків. Особливу увагу приділили життєвому шляху М.П.Кравчука. Учні переглянули презентації і фільм про його діяльність.

                            

В другій частині - намагалися наввипередки розв’язувати математичні (логічні) задачі, пропонували свої розв’язки до них.

                          

На заключному етапі – переглянули фільм про дива математики.

Виявилося, що математика досить цікава наука і розв’язування задач – гарне заняття, яким можна заповнити вільні години.

Кунах Софія учениця 11-А класу провела бесіду з учнями 9-А класу про математичну науку та видатних математиків

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання