П`ятниця, 06.12.2019, 23:17


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Healthy schools+

Джура+

Накази та розпорядження+

Семінари та конференції+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 339


  ДЕНЬ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ПРОФЕСІЙ

Минув другий день тижня STEM-освіти у школі. В рамках «Дня технологій та професій» на уроці під час бесіди «Професії моїх батьків» учні згадували широко відомі професії – кухар, учитель, продавець, ветеринар та інші. Переглянули мультимедійні презентації, з яких довідалися про професії, які сьогодні є і будуть актуальними зараз та в майбутньому: нанотехнолог, кристалограф, біотехнолог, веб-аналітик, лінк-менеджер. Презентації націлювали учнів на вивчення наук, необхідних для опанування цих професій, на розвиток в собі особливих людських якостей, які допоможуть стати гарними спеціалістами.

                                                    

Учні 3-Б класу переглянули відеофільм «всі професії потрібні, всі професії важливі» провели вікторину «Відгадай назву професії» та запросили Іванову Оксану Ярославівну, вчителя хімії, яка цікаво розповіла дітям про науку хімію, важливість цієї науки для розвитку промисловості нашої держави. Показала цікаві досліди дітям з реактивами. Діти, затамував подих слухали розповідь Оксани Ярославівни та із захопленням спостерігали за дослідами. Після цієї зустрічі діти довго ділилися враженнями про побачене і більшість дітей вирішили бути хіміками.

             

У 4-А класів провели вікторину «У світі професій». Школярі показали свою обізнаність щодо нових технологій у різних галузях виробництва, медицині, техніці. З повідомлень однокласників дізналися про нові професії, що стали актуальними у час науково-технічного прогресу

Загадки, вікторини, ігри, а також зустрічі з батьками чекали на учнів 4-Б класу. З величезним захопленням діти слухали розповідь Редьки Сергія Миколайовича про роботу рятувальників. Який наголосив, що першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено. Але найголовніше те, що кожна людина повинна постійно бути обережною, дисциплінованою і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Сергій Миколайович показав дітям костюм для підводного плавання і розповів цікаві історії з життя рятувальників.

                 

на учнів чекала екскурсія в магазин комп’ютерної техніки. Де діти знайомилися з професією продавця-консультанта. В процесі спілкування учні дізналися, що гарний фахівець повинен постійно цікавитися новинками техніки, добре знати характеристики кожного товару, вміти спілкуватися з людьми. А для цього треба добре вчитися і займатися самоосвітою.

В День Професій учні 1-А класу пригадали про відомі їм професії, розгадали кросворд, переглядаючи відео-загадки, і зробили висновок про важливість різних професій

                 

В 1-Б класі сьогодні на занятті «Подорож у світ професії» відбулася зустріч з геологом Марганецького гірничо-збагачувального комбінату Дацько Юрієм Володимировичем, який розказав дітям хто такий цей фахівець і чим він займається. А саме: як проводять пошук родовищ гірських порід за допомогою сучасної техніки у кар’єрах та шахтах, про різноманітність гірських порід.

                

І для того, щоб стати геологом потрібно засвоїти цілий комплекс як інженерних, так і гуманітарних наук. Це фізика і математика, інформатика і механіка, історія і іноземна мова, політологія.

Учні 3-А класу були учасниками міні лабораторії «Ми досліджуємо світ». Під керівництвом вчителя діти провели досліди, під час яких ознайомились з деякими особливостями води, взаємодією води з іншими рідинами та речовинами. Також учні виростили «штучних» черв’яків.

            

Учитель біології та хімії Іванова Оксана Ярославівна провела для учнів 7-х класів захід «Цікава біологія», під час якої всі присутні були ознайомлені з дослідно-експериментальними роботами в галузі біології. Діти мали змогу ознайомитись з роботами учнів Ананійчука Богдана та Іванова Ростислава, які брали участь в конкурсі «Юний дослідник» протягом трьох років.

             

Метою даного заходу було не лише продемонструвати роботи, а й спробувати зацікавити учнів і донести до них думку про те, що біологія не лише шкільний предмет, а й цікава наука, знання з якої можна і потрібно використовувати в своїй практичній діяльності вдома на присадибних ділянках в межах маленьких і великих територій. Також, учні переглянули відеофільм, в якому були показані нові сучасні методи вирощування рослин, а саме гідропоніка і аеропоніка. Наприкінці заходу вчитель Іванова О.Я. відповідала на запитання дітей, які у них виникли під час проведення заходу.

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання