Неділя, 29.03.2020, 02:54


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


До уваги учнів 11 класу та їх батьків!
ЗНО - 2015, сертифікаційна робота

ЗНО - 2015, подання апеляції

ЗНО - 2015, тестовий бал ДПА

ЗНО - 2015, тестовий рейтинг


Урок мужності
Учнів 5Б класу (кл. керівник Фесенко С.М.) було запрошено до шкільної бібліотеки на Урок мужності,присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, 70-й річниці завершення Другої світової війни, Дню пам’яті загиблих у війні.
Бібліотекар школи Любар В.М розповіла дітям,що територія нашої України під час Другої світової війни перетворилась на один із головних плацдармів жорстоких боїв. Жодна країна Європи не зазнала таких величезних втрат: руйнування міст, промисловості, сільськогосподарських угідь. Звичайно найбільшою втратою було людське життя.
На Уроці мужності перед школярами виступила учасник війни Петелько М.М., яка розповіла про роки фашистської окупації нашого міста, адже вона була очевидицею як ворожої навали, так і ганебного відступу чужинців. Учні дізналися, як для нашого міста розпочалася війна, як по притихлим вулицям Марганця мчалися мотоцикли з колясками, якими керували німецькі солдати. Та про те, як сім’я Марії Михайлівни допомагала партизанам, про нелегку працю жінок, підлітків,старих людей під наглядом поліцаїв, і про те ,як щиро раділи і дякували визволителям міста і дорослі, і діти.
По закінченні уроку учні разом з Марією Михайлівною заспівали пісню «День Перемоги». А бібліотекар школи звернула увагу школярів на книжкову виставку літератури «Немеркнуче світло великого подвигу».


Пам'ятаємо...
8 травня учні 6-Б класу ЗОШ № 11 відівідали ветерана вітчизняної війни Савела Григорія Павловича і привітали з Днем пам'яті та примирення а також з Днем Перемоги над нацизмом у Європі. Ветеран розповів про свої бойові будні, про події, які ввійшли в історію. Діти не забули про своїх вчителів і привітали зі святом ветерана праці Граматунову Надію Павлівну. Вони вдячні їй за те, що вона вчила їх бути патріотами Вітчизни, сильними, здоровими.


Заняття практичного психолога в рамках "Школи майбутнього першокласника"
23 квітня практичним психологом школи Машко А.С. було проведено корекційно-відновлювальне заняття з майбутніми першокласниками нашої школи. Метою заняття було допомогти дітям усвідомити необхідність уважно слухати інструкцію вчителя до завдань та правильно виконувати вказівки вчителя. На занятті також були присутні директор школи Волкова О.І. та заступник директора з НВР школи І ступеня Шпак Л.М., які мали змогу спостерігати за роботою майбутніх першокласників та приймати активну участь у рухливих іграх.


Година-застереження "Цінуй життя і здоров'я"
23 квітня учні 6-Б класу відвідали бібліотеку ім. Гайдара. Для них працівники бібліотеки провели годину-застереження "Цінуй своє життя і здоров'я". Малікова Ірина Миколаївна розповіла дітям історію розвитку куріння, про боротьбу з палінням. вплив куріння на організм людини. Подивилися мультфільм "Підліткове паління". Харченко Анна Вікторівна провела вікторину "Шкідливість куріння".
Бібліотекарі ознайомили дітей з книжковою виставкою "Читайте на здоров'я". Переглянули презентацію "Безпека дітей: як поводитись під час терористичної загрози". Дітям дуже подобаються такі зустрічі і вони дуже вдячні працівникам бібліотеки за просвітницьку діяльність.


Майстер-клас для практичних психологів
9 квітня на базі школи відбувся майстер-клас для практичних психологів міста "Робота зі страхами за методом мандалотерації", який провела пракичний психолог НВК - Ліцей №10 Вітько О.І. На майстер-класі були присутні психологи шкіл та дошкільних закладів міста, а також методист управління освіти Кривощокова М.І. Вітько О.І. ознайомила всіх присутніх з основними методами мандалотерації та запропонувала створити мандали своїми руками.


Наші пернаті друзі
20 березня в учнів 2-б класу пройшла виховна година на тему «Наші пернаті друзі». Діти поглиблювали свої знання про птахів України і їх значення в житті людини. На заході було використано загадки, вірші, легенди про пернатих друзів. Переглянувши відеоролики, діти мали змогу познайомитися з птахами-рекордсменами, а також найкрасивішими птахами світу.


До всесвітнього дня води
До Всесвітнього дня води в ЗОШ № 11 серед учнів початкових класів було проведено ряд заходів, направлених на вивчення проблеми охорони водних ресурсів України, вивчення важливості води для життя людей. Серед учнів початкової школи проведено конкурс віршів про воду; у 2-х,3-х класах – виховні години «Вода джерело життя, збережемо її».
Протягом тижня діти читали твори про захист водного середовища, малювали плакати, створювали проекти «Вода – наш друг», «Правила поведінки біля водойм», «Охороняймо водні ресурси України».
20 березня агітбригада «Пролісок» порадували учнів 5-7 класів своїм виступом «Усе життя у цій краплині, тож бережи її дитино». Також до Всесвітнього дня води були проведені в нашій школі заходи «Вода – еліксир життя», «Вода – найпоширеніший мінерал Землі». Завдяки цьому учні ще раз зрозуміли значення води, навчилися економно і раціонально використовувати воду, виховувати дбайливе ставлення до води. Поглибили свої знання про водні об’єкти рідного краю, висловили свої побажання і представили проекти по збереженню водних ресурсів.


150-та річниця Гімну України
Сьогодні 10 березня учні нашої школи відзначили 150-ту річницю з дня першого виконання Гімну України. Діти дізналися про історію створення твору "Ще не вмерла України ні слава, ні воля", як ця пісня стала Гімном України. Закінчився захід його виконанням.


Вшануємо пам'ять героїв...
Саме такими словами розпочалася зустріч учнів 4-А класу і працівників міської дитячої бібліотеки.
Під час урочистого заходу діти дізналися багато нового про окупацію і визволення рідного міста Марганця, бійців загону «Молодь», які прийняли партизанську присягу і в нерівних боях з німецькими загарбниками загинули. Учні були вражені тим, з якою жорстокістю окупанти знищували мешканців міста, шахти, школи, мости, будинки, коли до м. Марганця наближалася лінія фронту. Учні четвертого класу виразно читали вірші Г. Бідняка про визволення рідного міста. І сьогодні, друзі,
Ми святкуєм
Визволення міста..
Вище стяг!
…Тож загиблих
Пам’яттю вшануєм,
А живих
Звеличимо в піснях…
Потім всі вирушили до меморіалу Вічний вогонь, який було запалено в нашому місті у 1975 році в пам’ять про загиблих у Великій Вітчизняній війні і вшанували пам’ять загиблих воїнів. Бо це вони наблизили світлий день визволення нашої країни від фашизму.


День Соборності України
22 січня 2015 року Україна відзначала знаменну дату – День Соборності України. Це свято прийшло до нас з далекого 1919 року.
22 січня 1919 року в Києві на Софіївській площі відбулися урочисті збори, на яких було проголошено Акт возз’єднання земель УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Збулась мрія українського народу про власну державу. Не зважаючи на те, що Україні не судилося стати єдиною у 1919 році, важливість цієї події закріпилася у свідомості українського народу.
Важливим це свято є і сьогодні, в дні коли Україна відстоює свою територіальну цілісність. Тож в нашій школі 22 січня відбулись урочисті заходи до Дня Соборності.
День розпочався з підняття державного прапору та святкової лінійки учнів 5-7 класів, яка закінчилась ланцюгом єдності. У учнів 1-4 класів пройшла єдина виховна година «Живи й процвітай, Україна моя, для миру, для щастя, любові й добра». Найменші школярі порадували усіх своїми малюнками «Я люблю Україну свою».
Учні 8, 9, 11 класів переглянули документальний фільм «Символи нашої волі», з якого під черпнули свої знання про витоки Соборності, а десятикласники відзначити свято спортивними змаганнями «А ми тую славу збережем».


Новий рік
Новий рік! Це свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Від нього чекають чогось неочікуваного, казкового, фееричного. Тому, мабуть, і підготовка до свята ведеться кожним дуже ретельно. Люди купують святкові подарунки рідним та близьким, готують яскраві привітання.
Ось і в нашій школі підготовка до святкування Нового 2015 року почалась заздалегідь. Учні початкової школи провели традиційну виставку новорічних ялинок у рамках акції «Збережи ялинку». Малюки здивували усіх в черговий раз своїми виробами. На виставці ми побачили ялинки з різноманітних матеріалів: з паперу і пластику, тканин і насіння, хутра і цукерок.
Але справжнє новорічне диво відбулося 26 грудня у актовій залі. Учні 4-х класів під керівництвом своїх шкільних мам Бесараб В.М. та Розум С.А. підготували святкову виставу-подорож. Малюки побували у підводному царстві, разом з юними артистами долали перешкоди і врешті решт потрапили на святкування Нового року.
Після цікавої подорожі дітей чекали веселі хороводи та ігри біля красуні-ялинки, які організувала вчитель музики Гальцова Т.В.
29 грудня зустрічати Новий рік продовжили учні 5-10 класів. За традицією школи святкову виставу готували найстарші учні, одинадцятикласники, на чолі з класним керівником Ілляшенко С.М. Випускники підготували яскраву музичну повчальну казку, яка була останньою в їх шкільному житті. Адже через декілька місяців саме їм доведеться здавати іспити, вступати до вузів, демонструючи якість знань, отриманих у школі. Тож побажаємо їм успіхів, здійснення мрій і бажань.
Яскраві новорічні вистави залишили незабутні враження у дітей, батьків та вчителів. Адже в них добро отримало перемогу над злом, розум над безглуздям, а Дід Мороз приніс побажання здоров’я, радості, добробуту і миру у наступному році у кожну родину.


Cвято п’ятикласників
В осінню пору, коли на зміну осені прийшла сувора зима, учні п’ятих класів ЗОШ№ 11запросили гостей на свято п’ятикласників
У наших школяріів розпочалася нова сторінка у житті, адже вони стали більш самостійними і дорослими. У них нові вчителі, нові кабінети, нові предмети, - загалом вражень вистачає. Своїми виступами на святі учні довели: вони змінилися, стали повноправними членами середньої школиі. П’ятикласники співали,декламували,брали участь у конкурсах-програма свята була насиченою.
На свято завітала Афіна Палада –богиня мудрості, яка дала настанови на подальше успішне навчання і вручила учням коровай. Під оплески батьків, запрошених учнів, наші п'ятикласники дали обіцянку: навчатись на високому рівні, рости достойними громадянами країни, ім'я якої Україна - і отримали почесне звання "Учень п'ятикласник".


Батьківський всеобуч "Зустрічаєм майбутніх першокласників"
27 листопада практичним психологом школи Машко А.С. було проведено заняття з батьками майбутніх першокласників. Метою цього заняття було ознайомити батьків із основними правилами виховання дітей та рівнями готовності до навчання у школі. Наприкінці батьки заповнили експрес-тест "Чи готова дитина до школи?"


Психологічний семінар
24 листопада 2014 року в нашій школі відбувся психологічний семінар на тему "Психологічне здоров'я школярів. Підвищення рівня стресостійкості". На семінар були запрошено весь педагогічний колектив та адміністрація школи. Метою проведення цього семінару було:
- покрашення суб'єктивного самопочуття і укріплення психологічного здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу;
- виявити причини виникнення стресових ситуацій;
- ознайомити зі способами подолання стресових ситуацій, підвищення рівня стресостійкості.
Присутнім було запропоновано перевірити свою стресостійкість за допомогою Теста самооцінки стресостійкості. Після підрахунку балів кожен самостійно за допомогою ключа до тесту отримав свій рівень стресостійкості.
Також кожен учасник семінару на початку та в кінці заповнив картку-самооцінку психічного здоров'я.
Весь семінар супроводжувався переглядом, відеоматеріалів, мультимедійної презентації та використанням інтерактивної дошки.


Тиждень математики
В початковій школі, в рамках проведення тижня математики, відбулася весела гра "Подорож до королівства Математики" під керівництвом Шамрай Ніни Валентинівни.
Діти подорожуючи по станціях. мали змогу потренувати пам'ять, перетворитися на "живі приклади", по розгадувати загадки і побувати в ролі юних архітекторів. В цей день звучали пісні про математику і цифри, учасники залюбки стрибали на величезних кулях і перетворювали кола в цікаві малюнки. На станціях можна було дізнатися цікавинки з життя відомих математиків.
За старанність і працьовитість під час тижня математики, всіх учасників було нагороджено солодкими призами.


Конкурс аплікацій "Геометрія на папері"
У рамках проведення тижня математики, учні початкової школи взяли участь у конкурсі аплікацій та об'ємних фігур і оформили виставку робіт.


Гринвич 2015 (шкільний етап)
20 листопада 30 учнів нашої школи прийняли у часть у щорічному всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Це додаткова можливість перевірити свої знання не лише з англійської мови, а й з історії, культури та традицій англомовних країн.Конкурс відбувся за всіма правилами, за що велика подяка учасникам та організаторам учителям Гайдамаці Г.П., Ждановій І.Б. та Маслик І.Л.
08 грудня 2014 року правильні відповіді на конкурсні завдання будуть викладені на сайті http://www.uclever.com.
На цьому ж сайті ви можете знайти запитання та відповіді конкурсу минулих років. Отже заходьте, розвивайтесь та ласкаво просимо до участі наступного року...


Тиждень української мови
З 10 по 14 листопада у нашій школі був оголошений тиждень української мови, який було приурочено дню української писемності.
Тиждень розпочався святковою лінійкою, на якій було оголошено заходи та умови участі у тижні. 12 листопада учнів 3-10 класів було запрошено на шкільний етап конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, де вони змогли показати свої знання у галузі "Мови і літератури", дізналися про життєвий шлях Петра Яцика.
13 листопада серед учні 1-4 класів було проведено конкурс читців "Рідна мова колискова". Бібліотекар Любар В.М. радо зустріла дітей, підготувала для них книжкову виставку, оцінила старання учнів у виразності читання віршів про українську мову.
В цей же день учитель початкових класів Розум С.А. запросила учнів 1-2 класів на вікторину "На гостину до казки", де школярі мали змогу показати свої знання українських народних казок, пограти, посміятися, проявити свої артистичні здібності.
Протягом тижня усі учні початкової школи малювати малюнки за темою "Україна - рідний край", кращі роботи потрапили на шкільну виставку малюнків. 14 листопада на урочистій лінійці було підведено підсумок тижня, присвяченого дню української писемності, вручено грамоти, дипломи переможцям, нагороджено призами активних учасників заходів.


Рекомендації щодо безпечної поведінки у осінньо-зимовий період для запобігання травмуванню та нещасним випадкам
Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час!
Із метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне: читати все...


Козацькими стежками
До Дня Покрови Пресвятої Богородиці - покровительки запорозького козацтва, Всеукраїнського Дня козацтва 17 жовтня у ЦКПР відбулось урочисте відкриття 24 військово-патріотичної гри «Козацькими стежками». Участь у змаганнях з історії козацтва взяли братчики 5 А класу на чолі з отаманом Тугаєм Михайлом. Юні козачата співали козацьких пісень,захищали емблему куріня,розгадували кросворд,та показали знання прислів’їв і приказок. У підсумку братчики ЗОШ 11 посіли друге загальнокомандне місце.
Учні успішно пройшли перше випробування в , і відтепер можуть гордо носити звання "Юний козак міської гри "Козацькими стежками"


Озеленення рідного міста
17 жовтня учні 11 класу разом з учителями та технічними працівниками нашої школи взяли участь у озелененні рідного міста. В цей день було висаджено більше 60 садженців черемші та гібіскусу по вулиці Київській.


Місячник шкільної бібліотеки
Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, бібліотекою Марганецької ЗОШ № 11 проведено тиждень дитячого читання «Час читати», спрямований на популяризацію дитячого читання.
В шкільній бібліотеці були оформлені книжкові виставки до ювілейних дат письменників: «Поетичний світ М.Лермонтова», «Життя і творчість М. Коцюбинського».
Проведено ряд заходів:
- посвята другокласників у читачі «Країна казкова, країна книжкова»,
- бібліотечний урок «Знайомство з бібліотекою»
- бібліографічний огляд книжкової виставки «Твій друг - книга».
Для учнів та педагогів бібліотекою організовано виставку картин місцевого художника Івана Барнаша «Пейзажні мелодії І. Барнаша», проведено зустріч І. Барнаша з учнями 7-8 класів.


Естафета Прапору Перемоги
13жовтня в Марганецькій загальноосвітній школі №11 відбулася урочиста подія - лінійка з приводу прийняття на зберігання речі , яка стала 1945 році священною для багатьох мільйонів людей у світі, речі , яка асоціюється із словами Перемога над фашизмом і довгоочікуваний мир – копії Прапору Перемоги. Прапор було передано учнями загальноосвітньої школи №2. На заході були присутні почесні гості Таран Іван Федорович - полковник, ветеран військової служби,почесний ветеран України,почесний мешканець міста Марганець, Чупкін Віталій Іванович – підполковник, ветеран військової служби,виконуючий обов’язки голови міської ради ветеранів, Юраков Олексій Олександрович – полковник, ветеран військової служби, голова спілки офіцерів, Масович Микола Антонович -заступник голови ради ветеранів МГЗК, Малишко Євгенія Георгіївна - методист управління освіти Марганецької міської ради.
Копія Прапору Перемоги естафетою крокує навчальними закладами нашого міста. Естафета розпочалася біля меморіалу Вічний вогонь 22 вересня 2014 р. під час мітингу, присвяченому Дню Партизанської слави і закінчиться у травні2015р., напередодні свята Великої Перемоги. Копія Прапору Перемоги зберігатиметься протягом двох тижнів у шкільному музеї. За цей час кожен учень школи зможе доторкнутися до Славетної історії нашої Батьківщини, відвідавши музей.


Всесвітній день психологічного здоров'я
10-го жовтня відзначається Всесвітній день психологічного здоров'я. Ця дата входить до переліку міжнародних днів, що відзначаються ООН. Багато хто вважає, що психічне здоров'я — це відсутність психічних захворювань. Насправді це загальне благополуччя, на тлі якого людина здатна реалізовувати свій потенціал і справлятися з щоденним стресом.


Всесвітній день психологічного здоров'я
Посвячення в читачі


День Учителя
Жовтень щедрий на барви осінні
День учителя – свято ж яке!
Освітянській великий родині
Дітвора шле вітання палке!


День партизанської слави
22 вересня вся Україна відзначає День Партизанської слави. У нашій школі в цей день відбувся Єдиний урок, під час якого учні отримали додаткову інформацію про виникнення партизанського руху в Україні та діяльність підпільників у рідному місті. Учні 9-х класів вшанували пам'ять загиблих біля меморіалу Вічний вогонь. А об 13.30 відбулося пісенне свято "Я б з пісні розповідь почав, що на усіх фронтах звучала". У святі взяли участь учні 5-8 класів.


День міста
20 вересня всі марганчани святкували День міста. Учні нашої школи взяли участь у ярмарку-продажу солодощів. Виручені кошти були переданідля постраждалих бійців у зоні АТО, які знаходяться на лікуванні в обласні лікарні.
Під час святкового концерту відбулося нагородження учнів в рамках конкурсу "Обдарована дитина - надія Марганця". Лауреатом цього конкурсу стала учениця 11 класу нашої школи Бобровська Олена - відмінниця у навчанні, яка неодноразово перемагала у міських олімпіадах з математики, фізики, біології, правознавства.Олена нагороджена Дипломами Головного Управління Освіти і Науки Дніпропетровської облдержадміністрації за ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та фізики.


Краєнавчий похід
13-14 вересня 13 учнів нашої школи разом з Луцевою Антоніною Олексіївною здійснили дводенний краєзнавчий похід за маршрутом Марганець-Новокиївка-Тарасівка. Довжина всього маршруту складає 32 км. Поход присвячено Дню партизанської слави (18 вересня) та Дню туризма (27 вересня).
В походв діти знайомились із природою рідногок раю, історією козацтва в наших краях, історією сіл Новокиївка та Тарасівка, історією партизанського та підпільного руху в плавнях та с. Тарасівка.


Осінній ярмарок


День спорту


Україна - єдина країна
1 вересня учні 6-Б класу ЗОШ № 11 провели свій перший урок «Україна – єдина країна» в дитячій міській бібліотеці ім.. Гайдара. У цей день світ також відзначає День Миру в пам’ять про загиблих під час ІІ світової війни, яка розпочалась 75 років тому 1 вересня 1939 року. Україна заплатила за перемогу найбільшу ціну – 10 мільйонів життів. Діти вшанували хвилиною мовчання загиблих у ІІ світовій війні і тих, хто загинув у наші часи, виборюючи незалежність і єдність нашої держави. На зустрічі учні познайомилися із відео зверненням львівських дітей про збереження єдності України, притримали його і засудили війну.
Бібліотекар Малікова Ірина Миколаївна і Ковальова Тетяна Петрівна запропонували дітям відчути себе знавцями України, бо справжній патріот знає свою історію, культуру і традиції. Завершився захід врученням подарунків. Усі діти отримали книжки «Наша мова» поета-земляка Григорія Бідняка.


День Знань
1-го вересня для 47 першокласників ЗОШ № 11 м.Марганець пролунав перший дзвоник, який погукав їх в країну сонячних знань. Дружня шкільна родина з радістю прийняла в обійми малюків.
У країну знань дітлахів проведуть досвідчені, чуйні класоводи Вітько Ірина Миколаївна та Корсакова Світлана Олександрівна.
Зі святом учнів та колектив школи привітали почесні гості - заступник міського голови Дуплій Л.М. та депутат міської ради Ваданов В.О. По закінченню святкової лінійки в школі пройшов Єдиний урок «Україна – єдина країна».
В цей же день учні, вчителі, батьківська громада розпочали збір коштів на підтримку української армії.32 1

2013-2014 навчальний рік
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання