Неділя, 29.03.2020, 02:46


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Єдина виховна година "Бій під Крутами"
29 січня у марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах пройшла єдина виховна година щодо увічнення пам’яті студентів – січовиків,які віддали свої життя захищаючи волю України у 1918 році під Крутами. Учні 4-7-хвзяли участь у конкурсі малюнка, присвяченому цій події.
<
День Соборності України
22 січня увійшло в історію України як свято єдності нашої держави,яке відзначається щороку. В цей день учні марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах взяли участь у заходах до Дня Соборності України. Під керівництвом О.І.Попової діти 8А класу провели для учнів 5-7 –х класів музично-літературну композицію «Суверенна моя Україна». Під час заходу використані фото- і відеоматеріали , які висвітлюють історичні події 22 січня 1918року , пролунали вірші і пісні сучасних авторів. Свято закінчилося ходою єдності. Учні початкової школи поповнили свої знання з історії рідної держави під час виховної години «День Соборності України».Найстарші учні 9-11-ти класники провели диспут «Шляхи до єдності держави».


До уваги учнів та батьківської громадськості!
З 25 січня 2016 року поновлюється навчальний процес у 1-4 класах, продовжується для учнів 5-11 класів.


Новий рік
Ось і прийшло довгоочікуване свято усіх дорослих і малих – Новий рік. В Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах до нього ретельно готувалися. Учні 1-4 класів прикрасили свої класи та школу новорічними іграшками та ялинками зробленими власноруч . Учні 5-9 класів розвісили новорічні стіннівки. Найстарші - прикрашали ялинку і готували для малюків веселі конкурси та хороводи.
Не обійшлося без новорічних див. 28.12.15 року учні школи по бували у зимовому казковому світі . Діти 1-3 класів разом із казковими героями визволяли Снігуроньку з полону Кощія Безсмертного (виставу підготували учні 4-х класів). 5-8 класи поринули у вирій подій пригодницького детектива разом з Шерлоком Холмсом та доктором Ватсоном (виставу підготували учні 11-х класів).
На вистави були запрошені батьки , вчителі. Задоволення від свята, гарний настрій отримали усі присутні.
Декада правових знань
16.12.2015 р. в Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах Марганецької міської ради Дніпропетровської області закінчилась Декада правових знань, проведена в рамках Всеукраїнського тижня права. Під час декади учні початкової школи розширили знання про правила поведінки у громадських місцях. Для учнів 5-8 класів 9-ти класними підготували розповіді про права людини у світі. Учні 8-А класу перевірили свої знання під час вікторини «Я знаю свої права».
З 9 по 11.12. пройшла виставка юних художників 5-7 кл. «Права людини в малюнках», а учні 10 класів підготували стенівки на правову тематику. Всі проведені заходи учнів 11-х класів висвітлили у шкільній газеті «1+1=11».
День Святого Миколая
Одним з найочікуваніших свят дітей є свято Святого Миколая. 18 грудня цей чудовий дідусь завітав до учнів Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах Марганецької міської ради Дніпропетровської області. Він приніс подарунки: кому – цукерки, кому – бубликів зв’язку. А ще в цей день учні дізналися звідки пішла традиція відзначати свято Миколая та потрапили на театральну виставу «До нас Миколай прийшов», підготовлену учнями 3-Б класу. Учні 2-х класів завітали у гості до шкільної бібліотеки. Валентина Миколаївна Любар підготувала для малечі виставку літератури «Від зими до зими», провела бібліотечний урок «Дива Святого Миколая».
Тиждень математики
З 30.11 по 04.12 у школі пройшов тиждень математики для учнів 1-4х класів Протягом тематичного тижня на учнів чекала мандрівка, в яку усіх запросила вчитель початкових класів Шамрай Ніна Валентинівна. Діти знайомилися з творчістю американської художниці Сієни Моріс. Її оригінальні картини – це нагромадження чисел від 1 до 12. Художниця малює числами. Для цієї техніки вона винайшла власну назву – numberism (числізм). Учні мали можливість створити свою оригінальну картину в цій техніці.
Наступним не менш захоплюючим заходом була виставка робіт «Цифра в мозаїці», де кожен учасник міг проявити свої творчі здібності, фантазію. Для виконання своєї роботи діти використовували несподівані матеріали: крупи, каву, насіння, блискітки тощо.
А завершився тиждень розважальною грою «Математична веселка». На якій учні мали змогу переконатися, що її Величність МАТЕМАТИКА буває різною — веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою. На різноманітних станціях діти грали в ігри, співали пісні про геометричні фігури, складали величезний танграм, створювали аплікацію з паперу і малюнки з сірників, змагалися в спритності на спортивній станції, веселилися разом з учителями на гумористичній станції і звичайно розгадували закодоване послання. А нагородою за старання стали солодкі призи для всіх учасників гри.
Запалимо свічку...
Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця страхітлива за своїми намірами й масштабами акція більшовизму – вікова трагедія української нації. Про неї повинен знати весь світ, нинішні і прийдешні покоління. Тому 23.11.2015р.,з метою увічнення пам’яті жертв голодомору, у Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах Марганецької міської ради Дніпропетровської області відбулися заходи під час яких діти поширили свої знання про причини та наслідки геноциду українців у Радянському Союзі. Для учнів початкової школи проведені виховні години «Пам'ять серця», учнів 5-7 класів – урок–скорботи «Голгофа голодної смерті». Для старшокласників учні 9Б класу підготували урок-реквієм «Запалимо свічку».
День Гідності і Свободи
20 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. ЗОШ № 11 міста Марганець не була осторонь. В нашій школі проведена єдина виховна година . В цей день були задіяні всі без винятку класи. 1-4 класи в своїх кабінетах, прикрашених до урочистого дня, провели виховні години. 5-7 класи зібрались на мітинг присвячений Дню Гідності і Свободи. 8-мі класи запрошені до музею школи, де екскурсоводи 9 класів підготували розповідь про події революції Гідності біля стенду «Небесної сотні» . 9-11 класи зібрались в актовій залі провели захід і віддали належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Всесвітній день дитини
20 листопада - Всесвітній день дитини. В цей день у 1989 році була прийнята Конвенція ООН про права дитини. Традиційно цей день є днем правових знань дітей. Напередодні співробітники дитячої бібліотеки ім. Гайдара підготували зустріч учнів 7-Б класу нашої школи зі співробітниками поліції. Діти стали учасниками години спілкування "Знаємо свої права, виконуємо свої обов'язки". Учні ознайомилися з книжковою виставкою "Знай свої права, дитино".
На зустріч були запрошені начальник патрульної поліції підполковник Павленко Олександр Володимировичі старший лейтенант Чайка Євген Ігорович - сектор кримінальної пліції у справах дітей. Ними була проведена профілактична робота по правопорушенням.
Малік Ірина Миколаївна подарувала дітям книгу "Кримінальний кодекс для дітей".
Тиждень безпеки на дорогах
З 09 по 15.11.2015 р. в Україні проходить тиждень безпеки на дорогах. В рамках тижня в ЗОШ № 11 м.Марганця були проведені заходи щодо профілактики дорожнього травматизму серед дітей. Проведено Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». З учнями 1-4 класів проведені навчальні тренування «Я - пішохід» та виставка малюнків «Хто правил дорожніх не знає – того лихо спіткає». Учні 5-7 класів змагались за звання кращих знавців правил дорожнього руху. 13.11.2015 р. учні 8-9 класів зустрілися з капітаном поліції Дейнекою О.В. Під час зустрічі діти отримали цікаву і корисну інформацію щодо поведінки на дорозі під час руху на вело- та мото-транспорті.
Акція "Спасибі - НІ!"
В ЗОШ № 11 м. Марганця з 29 жовтня розпочалася Акція «Спасибі-Ні». Молодь, в рамках цієї акції, виразили свої переконання за здоровий спосіб життя. Всі ці шедеври виражені на папері в плакатах і малюнках та були виставлені на загальношкільній виставці. Однак старші класи пішли далі і зробили буклети, листівки та комп’ютерні заставки для участі в міському конкурсі «Спасибі - Ні».
Акція "Подаруй книгу бібліотеці"
Згідно проведеної акції "Подаруй книгу бібліотеці" шкільна бібліотека отримала в дарунок нові книги від учнів та батьків. Адміністрація школи виносить подяку всім учням та батькам за подаровані книги, а шкільна бібліотека запрошує читачів ознайомитись з новими надходженнями книг до бібліотеки.
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 р. № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» бібліотекою ЗОШ № 11 були сплановані заходи щодо проведення місячника.
Протягом жовтня в бібліотеці оформлялись книжкові виставки літератури патріотичної тематики:
• «Моя держава - Україна»;
• «Козацькому роду нема переводу»;
• «Юним захисникам Вітчизни».
З нагоди Дня захисників України бібліотекою було організовано та проведено конкурсну програму «Курс молодого бійця». У конкурсі приймали участь хлопці 9А класу (кл. керівник Харіна Т.Д.)- команда «Дев’ята рота» та хлопці 9Б класу (кл.керівник Бабіч О.І.) – команда «Антей».
В кінці заходу учням було проведено бібліографічний огляд літератури: «Юним захисникам Вітчизни».
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек для учнів 9-10 класів проведено презентацію книги С.Лойка «Аеропорт».
До дня визволення України від фашистських загарбників проведено День пам’яті «Нам жити і пам’ятати». На захід до бібліотеки було запрошено учасника Другої світової війни М.М.Петелько, яка розповіла учням 6А класу про роки фашистської окупації нашого міста та про визволення м.Марганця від фашистських загарбників.
Учні школи прийняли участь у конкурсі авторських патріотичних віршів «З Україною у серці».
Переможець конкурсу – учениця 8А класу Романова Світлана, яка написала два вірші : «Батьківщина» та «Україно моя!»
Міжнародний конкурс ім. П. Яцика
22 жовтня відбувся І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. На конкурс були запрошені учні 3-4 класів. дітей познайомили з життєвим шляхом П. Яцика, його діяльностю як мецената, вкладом у розвиток української мови у світі. учні виконували завдання, які показали їх знання української народної творчості, орфографії, синтаксису, уміння володіти українським словом, творчо мислити.
Фотоконкурс "Рідне місто моє"
23 жовтня 2015 року на базі Марганецького ЦКПР проводився міський фото-конкурс "Рідне місто моє". Нашу школу представляли учениці 11-А класу Келеп Дарина і Міщенко Анастасія. За декілька годин дівчата зробили знімки у номінаціях - "Марганець і марганчани", "Обличчя міста", "Природа у барвах осені"
«Батьківщино моя, Україно! І пісні твої линуть з душі»
13 жовтня напередодні Дня захисника України у ЦКПР відбувся огляд-конкурс патріотичної пісні.
Учні 6-А класу відвідали цей захід,щоб підтримати учасника конкурсу та свого однокласника Тугая Михайла. Школярі ретельно готувались до конкурсу: малювали плакат, вигадували кричалки, а Михайло старанно репетирував. Сюрпризом для всіх стала поява на сцені однокласників Підлісної С., Фролова Н., Різун К. та Івахненка В., що брали участь у постановці в складі драматичного гуртка. Тугай Михайло відкривав конкурс з піснею «Музика рідного дому», його виступ сподобався усім глядачам. Конкурс пройшов у святковій атмосфері, в залі лунали чудові українські пісні, вболівальники підтрумували своїх учасників. І хоча Михайло не посів призового місця, приємні спогади про цей захід надовго залишаться з нами.
Виховуємо громадянина
Напередодні Дня захисників України бібліотекою Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах було організовано і проведено конкурсну програму «Курс молодого бійця».
У конкурсі приймали участь хлопці 9А класу (кл.керівник Харіна Т.Д.): команда «Дев’ята рота» та хлопці 9Б класу (кл.керівник Бабіч О.І.): команда «Антей». Учням було запропоновано прожити один час армійського життя на сцені актової зали школи.
Розпочався конкурс з презентації команд. А потім під дружні оплески вболівальників хлопці приймали участь у спортивних конкурсах, у конкурсах молодого солдата: чищення картоплі, пришиванню ґудзиків, у вправах на силу і спритність, ну і, звичайно у бойових навчаннях: «стрільбі» тенісними м’ячами, оволодінні професією сапера. Та, мабуть, найбільш цікавими були конкурси на швидке вдягання козацького одягу по команді: «Підйом» та хто з «новобранців» швидше з’їсть кашу під час сніданку. В невеликим відривом, всього в один бал, перемогла команда «Антей» 9Б класу.
В кінці заходу бібліотекар школи Любар В.М. звернула увагу дітей на книжкову виставку літератури «Юним захисникам Вітчизни». Цього ж дня в рамках Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки була проведена презентація книги С.Лойко «Аеропорт», яку подарував школі депутат обласної ради П.Кравченко, де в зверненні до читачів книги він закликає пам’ятати наших Героїв; пам’ятати цю жахливу війну і зробити все для миру в Україні.
День психологічного здоров'я
Згідно з річним планом роботи школи для підвищення інтересу до психології як науки, стимулювання творчої активності дітей та педагогів в Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах 09 жовтня 2015 року відбувся День психологічного здоров'я.
Практичний психолог Машко А.С. намагалась залучити якомога більше учнів і педагогів до участі в усіх заходах. В учасників переважали позитивні емоції. Найактивніших учнів відзначили на загальношкільній лінійці. Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.
Особисто я, вважаю, що такі свята, об’єднують, згуртовують учнів в дружні колективи. Дітям, вчителям подобаються такі свята. В першу чергу, від людини залежить, бути їй здоровою чи ні, тобто вона сама повинна потурбуватися про збереження свого здоров’я, сповідуючи спосіб життя, який би забезпечив його збереження. Адже психічне здоров я – це рівновага та сталість психіки людини, адекватне сприйняття реального світу; нормальна діяльність вищих психічних функцій. Психічне здоров’я стосується розуму, інтелекту та емоцій. Основою психічного здоров’я вважають стан загального душевного комфорту, який адекватно регулює поведінку людини в процесі життєдіяльності. Важливо, аби кожна людина, обираючи той чи інший спосіб життя, брала до уваги не тільки збереження фізичного здоров’я, але й дбала про свій задовільний психічний стан.
День вчителя
У першу неділю жовтня Україна відзначає одне із найулюбленіших професійних свят – День учителя. Напередодні цього дня учні Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах радо вітали своїх улюблених вчителів зі святом. Першими , на подвір’ї школи , педагогів зустріли і провели до класів одинадцятикласники.
Їхню естафету перейняли усі учні школи , даруючи вчителям теплі побажання і квіти. Свято завершилося концертною програмою, у якій пролунали музичні вітання учнів від 1 по11 клас. Не залишилися без уваги і учителі – пенсіонери. Учні 5-11 класів відвідали їх та привітали зі святом квітами і солодощами.
Всесвітній День туризму
Щороку, 27 вересня , наша держава відзначає міжнародне свято Всесвітній День туризму. Всесвітній день туризму відзначається в більшості країн світу вже більше 20 років. В рамках свята в Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах пройшло спортивне свято з елементами туризму. Туристичний тренінг для школярів провела досвідчений тренер, керівник гуртка туристів - краєзнавців Луцева А.О. Вона ж, разом з вчителем географії Бабіч О.І., очолила дводенний похід до порогів на річці Кам’янка біля с.Токівське. Під час походу діти ознайомились з обробкою граніту на токівському заводі, побували на кар’єрі де видобувають граніт,дізнались про рослинний світ цієї місцевості і,звичайно ,просто відпочили та отримали купу позитивних емоцій від спілкування з природою. Заключним етапом святкування Дня туризму стала участь у міському туристичному святі – похід зі справжньою похідною кашею, веселі конкурси та ігри.
До Міжнародного дня миру
21 вересня у Міжнародний день миру учні 9-А класу провели виховну годину, щоб підтвердити думку, заявити про власну готовність присвятити себе втіленню в життя давньої мрії людства - жити в мирі.
Учні згадали про папу римського Павла VI, який проголосив це свято, основною думкою якого є "Пробач і ти отримаєш мир".
Відзначили, як святкують цей день у різних країнах світу. Хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО і насамкінець зробили голубів із паперу - символ миру і подарували їх людям, щоб нагадати усім, що збереження миру - обов'язок кожного.
Колективне Творче Дослідження «На білих крилах рушників несе надію Україна »
З 14 по 18вересня 2015 року в Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах відбулось Колективне Творче Дослідження «На білих крилах рушників несе надію Україна».
В Рамках свята рушника учні 1-11класів дізнались про рушники, які є у їхній родині, зібрали фольклорно-етнаграфічну інформацію про рушники та ярмарок (забавлянки, заклички, прислів’я та приказки, загадки, лічилки, легенди, повір'я, народні ігри з використанням рушників). Протягом тижня працювала пошукова група учнів 9Б класу, яка зібрала фольклорно-етнаграфічну інформацію про рушники в нашому місті та оформила звіт дослідницької роботи в рамках туристично- краєзнавчого руху. Були підготовлені виставки малюнків (1-4 класи), виставки плакатів,вітальних газет (5-11)до свята. Пройшов конкурс рефератів та комп’ютерних презентацій за темою.
Учні 9А класу підготували і провели цікаву екскурсію по експозиції шкільного музею «Українська хата» для дітей початкової школи. З зібраних матеріалів Колективного Творчого Дослідження вчителів, учнів та батьків 11Б клас створює збірку «На білих крилах рушників несе надію Україна».
Свято завершилося благодійним ярмарком,під час якого пройшли конкурси презентації столу з використанням української атрибутики,творчих гасел класу. Зібрані кошти пішли на допомогу хворій дівчинці.
До уваги учнів 11 класу та їх батьків!
Дніпропетровський національний університет
імені О.Гончара
Центр довузівської підготовки
о г о л о ш у є
прийом на Підготовчі курси
для підготовки до ЗНО з наступних предметів:
математика, фізика, хімія, біологія, географія, історія України, українська мова та література, іноземні мови.
На курси приймаються учні 11-х класів середніх шкіл.
Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 35,
корпус 4, кім. 47, поверх 4-й.
Тел. 744-56-32
099 554 28 78
На білих крилах рушників несе надію Україна
З 14.09.2015 ОГОЛОШУЄТЬСЯ початок Колективного Творчого Дослідження вчителями, учнями та їх сім.ями «На білих крилах рушників несе надію Україна» • Дізнайтесь про рушники, які є у вашій родині. 1-11 класи.
• Зібрати фольклорно-етнаграфічну інформацію про рушники та ярмарок (забавлянки, заклички, прислів’я та приказки, загадки, лічилки, легенди, повіря. народні ігри з використанням рушників). 1-11 класи.
• Підготувати етнографічні елементи в одязі учнів та класних керівників.1-11 класи.
• Підготувати харчову чи ремісницьку продукцію та презентацію столу з використанням української атрибутики. 1-11 класи.
• Придумати та оформити творче гасло класу для участі в ярмарку на святі Рушника.1-11 класи.
• Пошуковій групі зібрати фольклорно-етнаграфічну інформацію про рушники в нашому місті та оформити звіт дослідницької роботи в рамках туристично- краєзнавчого руху. ( рада самоврядування)
• Відвідати експозицію шкільного музею. 4А, 4Б класи.
• Єдина класна година «Рушник, як один із елементів оберегів українського народу» 1-3 класи.
Екскурсія по кабінету українознавства
16 вересня 9-Б клас з класним керівником Бабіч О. І. відвідали Марганецький гірничий коледж, де їх чекала викладач української мови та літератури Мурашова Олена Леонідівна, яка провела цікаву екскурсію по кабінету українознавства. Приміщення прикрашене національною атрибутикою і рушниками, посудом, знаряддям праці. Дуже цікавою була розповідь Олени Леонідівні про історію українського рушника.
Перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань 2015-2016 н.р.

1. З української мови та літератури – VII Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2016.

Дата проведення: 03 березня 2016 року.
Подання заявок: до 31 січня 2016 року.
2. Для вчителів-україністів - VI Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Соняшник-учитель» - 2015.

Дата проведення: 06 жовтня 2015 року.
Подання заявок: до 05 жовтня 2015 року


3. З біології, хімії, фізики та географії - VI Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015.

Дата проведення: 10 грудня 2015 року.
Подання заявок: до 15 листопада 2015 року.


4. Для вчителів природничих предметів - біології, хімії, фізики та географії – ІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Геліантус-учитель» - 2016.

Дата проведення: 23 березня 2016 року.
Подання заявок: до 22 березня 2016 року.


Інформаційні матеріали, заявки на участь, накази та листи МОН України розміщені на сайтах ігор gra-sonyashnyk.com.ua та helianthus.com.ua .

 

 

4 32 1
 

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання