Неділя, 29.03.2020, 01:47


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Виступ ансамблю ветеранів «Бойові подруги»
Наближається велике свято – День Перемоги. День, коли ми всі шануємо подвиг людей, що захистили нашу землю від німецько-фашистських загарбників. Наша школа відзначає це свято низкою різноманітних заходів. З особливим трепетом і любов’ю ми приймаємо місцевий ансамбль ветеранів «Бойові подруги». Ось і сьогодні ми радо зустріли шановних гостей в нашій школі. Із завмиранням серця учні середньої і старшої школи слухали пісні воєнних років «Венский вальс», «Смуглянка», «Нам потрібна перемога» - ці відомі пісні викликали у слухачів неповторні емоції і навіть сльози. Щирими оплесками дякували вони ветеранам за кожну пісню.
Зі словами привітання виступили голова спілки ветеранів міста Марганця Мірошніченко В.О. і керівник хору. Підсумувала захід директор школи Волкова О.І., яка подякувала ветеранам за незабутній виступ і побажала їм здоров’я, натхнення і довгих років життя. Вдячні учні привітали учасниць хору квітами.


Обласний науково - методичний семінар
16 квітня 2014 року на базі Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах відбувся обласний семінар «Організація педагогічної діяльності вчителя на уроках англійської мови».
На семінарі були присутні керівники міських та районних методичних об’єднань вчителів англійської мови Дніпропетровської області.
Учасників семінару привітали: Василенко А.І., методист навчально-методичної лабораторії іноземних мов ДОІППО, Лєпілова Т.П., в.о.начальника управління освіти м. Марганця, Фоміна А.М., в.о. завідувача міським методичним кабінетом, Волкова О.І., директор Марганецької ЗОШ № 11.
Гості мали змогу оглянути виставку «Методична скринька вчителів англійської мови м. Марганця», а також концерт, присвячений 200-річчю Т.Г. Шевченка англійською мовою.
В науково-теоретичному блоці виступили:
• Цикункова Я.В., «Застосування ІКТ на уроках англійської мови за рекомендаціями методистів курсів Британської ради»
• Макуха Т.С., «Використання Інтернет контенту у вивченні іноземної мови»
Науково-практичний блок складався з майстер-класів «Забезпечення інтерактивності уроку англійської мови за допомогою відео», «Авторські електронні ресурси для уроків англійської мови з використанням ПО elite Panaboard для забезпечення компетентнісного, особистісно зорієнтованого, оптимізаційного, діяльнісного, інформаційного, технологічного та креативного підходів» та відкритих уроків «Використання особистісно – орієнтовного підходу під час формування граматичних навичок на уроці англійської мови за темою «Ступені порівняння прикметників», «Використання інтерактивних технологій для розвитку комунікативної компетентності та здійснення діяльнісного підходу в організації підсумкового уроку за темою «Past Simple Tense», на яких вчителі обмінялись досвідом роботи з питань впровадження інноваційних методик.


День космонавтики
Напередодні Дня космонавтики учні початкових класів виготовили паперові літаки, ракети та гелікоптери.


"Давно се діялось,колись..."
11 квітня учні 7-Б класу під керівництвом класного керівника Харіної Тетяни Дмитрівниприйняли участь у міській вікторині "Давно се діялось, колись". Вікторина була присвячена 70-річчю визволення м.Марганця від фашистських загарбників. Школярі ретельно готувались до цього випробування: вчили теоретичний матеріал з історії українського козацтва, факти про окупацію та визволення нашого міста від загарбників, готували національні костюми. І вони змогли гарно показати себе в усіх блоках питань (а їх було 5) - на фініші завжди були перші. А чудово заспівана козацька пісня тільки додала балів у скарбницю нашої команди.
Тож, вітаємо команду 7-Б класу та їх класного керівника із заслуженою перемогою!


Конкурс читців віршів Т.Г.Шевченка
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.
Тебе своїм сучасником звемо.
Саме такими словами розпочався конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка серед учнів 1-4 класів,який відбувся у нашій школі у рамках святкування 200 річчя з Дня народження Великого Кобзаря.
Щоб віддати належну шану великому українцю, показати свою безмежну любов і повагу до нього, маленькі школярі ретельно підібрали репертуар та намагалися вкладати у декламування свої почуття і переживання.
Мелодійно, замріяно і щиро звучали поетові слова із дитячих вуст, а уява малювала картини української природи та долі народу. Учні пригадали біографію поета та взяли участь у вікторині «Як ти знаєш творчість Шевченка». Особливо зацікавили присутніх альбоми «Великий Кобзар»,які кожен клас клас виготовив до знаменної дати та презентавув на конкурсі.
Переможцями конкурсу стали:
- в категорії "Артистизм" - Рибалка Іван 4-А клас, Слюсар Леонід - 3-Б клас, Чухненко Єлизавета - 2-Б клас
- в категорії - "Виразність" - Шевченко Анна - 3-А клас, Сибіра Каміла - 2-А клас, Бельтюкова Єлизавета 4-Б клас
Також окрема подяка учням 1-Б класу та 4-Б класу за активну участь у святі.


Свято зустрічі птахів
Гей летіть до нас, птахи,
Наші славні співаки!
Вже для вас готові хати -
змайстрували їх юнати,
Гей до нас, до на сюди,
Завітайте у сади.
У рамках "Свята зустрічі птахів в ЗОШ № 11 вчителі початкових класів проводять заходи присвячені цій темі.
Взимку діти розвісили годівнички і підготували пернатих друзів.З приходом весни розвішують штучні домівки для птахів, вивчають цікаві факти з життя пернатих, виготовляють аплікації, знайомляться з народними традиціями зустрічі птахів на Україні.
Діти перших та других класів спекли пташки-булочки. Саме такі пташечки у давні часи були символом перемоги весни над зимою, а паперових пташечок учні розвісили на деревах біля школи, закликаючи так у двір щастя.
200 річчя з дня народження видатного поета і художника Т.Г.Шевченка
09.03.2014 р. всі українці світу відзначали 200 річчя з дня народження видатного поета і художника Т.Г.Шевченка. З метою увічнення генія слова та популяризації його творів в Марганецькій ЗОШ № 11 проведено низку заходів. Учні 1-10 класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Наш Шевченко», проведено конкурс читців «Думи мої, думи мої» та інсценування уривків із творів Т.Г.Шевченка. Виступи переможців шкільних конкурсів читців і інсценування увійшли до міського фестивалю дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я». Результатом конкурсу на кращу газету, присвячену Шевченківським дням, стало випуск підбірки газет, в яких розповідається про життя і творчість поета, про заходи, які відбулися в школі з нагоди 200 річчя Кобзаря. Шевченківський тиждень закінчився 07.03.2014 р. проведенням єдиної виховної години «Ми тебе не забули Тарасе».


82-річниця створення Дніпропетровської області
З 24 по 27 лютого педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №11 відзначали 82 річницю створення Дніпропетровської області. В ці дні було проведено ряд заходів, завдяки яким діти поповнили свої знання по рідний край,свою маленьку Батьківщину, в якій народились і живуть. Учні початкових класів переглянули презентацію,створену старшокласниками, і змогли зазирнути у кожен куточок Дніпропетровщини, побувати у кожному місті нашої області. Продовжили подорож ріднокраєм учні 7-х класів, здійснивши заочну подорож по заповідним місцям та історичним пам’яткам області. Учні 5-6 класів отримали загальні відомості про Дніпропетровщину, її економічний та культурний розвиток. Старшокласники знайшли і підготували повідомлення про найбільший скарб області - людей, які своєю працею прославили Україну. Закінчився тиждень проведенням єдиної виховної години «Я вклоняюсь священній землі, тій землі , що для мене , як мати». Протягом тижня в шкільній бібліотеці працювала виставка літератури «Дніпропетровщина – перлина України».


День Захисника Вітчизни
В усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов'язком кожного громадянина. Тож День захисника вітчизни всенародне свято.
21 лютого учні початкової школи зібралися у актовій залі, щоб привітати хлопців - майбутніх воїнів-захисників. Саме для них звучали слова вітання і проводилась розважальна програма "Нумо хлопці!" У ході цієї програми хлопці продемонстрували свою сміливість, винахідливість, спритність, уміння виходити із будь якої ситуації.


15 лютого – День виводу радянських військ з Афганістану
15 лютого – День виводу радянських військ з Афганістану. Цю дату сприймають по-різному. Хто з радістю, хто з сумом.
З радістю, бо в цей день повернулись додому солдати з «афганської» війни. З сумом, бо, за офіційними даними, 3.290 українців не повернулися з поля бою, 72 – вважаються зниклими безвісті або тими, що потрапили у полон, вісім тисяч українців отримали поранення, а 4.687 воїнів повернулися до рідних домівок інвалідами. Навіть через 25 років із дня закінчення війни в Афганістані, ця подія залишається болем у серці нашого народу.
З метою увічнення воїнів-інтернаціоналістів, що полягли на афганській землі, в ЗОШ № 11 було проведено Єдиний урок мужності «У полум’ї війни», на який було запрошено учасника бойових дій в Афганістані підполковника у відставці Боріса М.В. Під час зустрічі з учнями Микола Володимирович поділився спогадами про роки служби в Афганістані. Діти дізналися про події, героїв страшної війни, читали вірші, співали пісні про воїнів-інтернаціоналістів. Усі присутні на заході вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.


День Святого Валентина
День Святого Валентина - це свято для тих хто любить і хто закоханий. Особливо подобається воно дітям. Учні початкових класів провели в цей день конкурс на кращу валентинку. Маленькі школярі доклали багато зусиль, проявили фантазію та винахідливість. У результаті їхні маленькі та великі валентинки зроблені з паперу, картону, тканини, прикрашені стразами, здивували своєю майстерністю журі конкурсу.


До нас приїхав цирк
"До нас приїхав цирк" з радістю вигукують діти. Зметою організації дозвілля дітей до нашого навчального закладу приїхав запорізький цирк "Фараон".
Від цікавої розважальної програми очі дітей світились захватом. різноманітні номери жонглерів, виступи фокусника-ілюзіоніста здивували майстерністю і підняли настрій маленьким галядачам. Конкурси від клоуна дуже потішили хлоп'ят та дівчат.
Діти дуже тепло приймали артистів. було весело і гамірно від позитивних емоцій.


До 70 - річчя визволення рідного міста
6 лютого – знаменна дата у календарі жителів міста Марганець. В цей день, 70 року тому, війська Радянської армії в ході Нікопольсько-Криворізької операції визволили місто від фашистських загарбників. Тому ми щороку вшановуємо ветеранів війни, увічнюємо героїзм воїнів, що відстояли незалежність своєї держави, віддали життя заради світлого майбутнього наступних поколінь. Напередодні, 5 лютого, учні 5-11 класів привітали ветеранів війни мікрорайону школи зі святом, поспілкувались з ними, почули живу історію часів Великої Вітчизняної війни. 6 лютого відбулися виховні заходи, під час яких діти дізналися про героїчне минуле рідного краю. В цей день учні 1-х класів виготовили вітальну листівку ветеранам, а четверокласники написали листа. Подарунками, зробленими власними руками, вони привітають своїх рідних, бо в кожній родині війна залишила свій слід. Учні 2-х класів ознайомилися з експозицією шкільного музею «Слава вам, воїни, слава безсмертні», яка розповідає про марганчан-учасників бойових дій в часи Великої Вітчизняної війни. Цікавою була презентація дослідницької роботи учнів 10-го класу «Вулиці міста, що носять імена героїв Великої Вітчизняної війни». Про результати своїх досліджень вони розповіли учням 7-х, 8-х класів, та поділилися своїми планами щодо створення нових презентаційних робіт присвячених 70-й річниці Великої Перемоги, запросили усіх до співпраці. Найбільш пощастило кращим учням школи Гончаренко Олені (11А) та Толюпі Володимиру (10А), яким випала честь бути присутніми на відкритті нової експозиції міського краєзнавчого музею присвяченої 70-річчю визволення м.Марганець від фашистів. Після відкриття експозиції відбувся круглий стіл за участю губернатора Дніпропетровської області Колєснікова Д.В., мера міст Бідняка О.Г. та його заступника Медяник О.В., ветеранів війни.


День Соборності України
22.01.2014 р. в Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах урочисто відзначили День Соборності України. В цей день пройшли виховні заходи приурочені Єдності українських земель. Учні 5-7-х класів дізнались про історичне минуле своєї Батьківщини, причини за яких Україна не могла бути цілісною державою, історію свята, переглянули документальну хроніку 1919 року. Старшокласники під час круглого столу обговорили причини суперечностей, які виникають сьогодні між сходом і заходом та запропонували шляхи щодо подолання цих суперечностей. Захід пройшов під гаслом «В єднанні наша сила». Учні початкової школи відвідали яскраве свято «Славлю єдину Україну», яке підготували учні 4А класу на чолі з класоводом Харіною А.В. під час якого пролунали пісні про Україну, декламувались вірші та легенди, звучали розповіді про минувшину. Закінчилось свято колом єднання.


Новорічна вистава " Чарівна казка" у міському кінотеатрі «Дніпро»
15 січня 2014 року учні 1-5 класів навчального закладу відвідали новорічну виставу " Чарівна казка" у міському кінотеатрі «Дніпро»,яку підготували актори студії « ВІЗ і Ко ». Герої народних казок та оповідань зібралися привітати маленьких школярів із Новим Роком. На сцені співали і танцювали добра Фея та зла Чаклунка, бридкий Троль з помічницями , Сім гномів та Дід Мороз зі Снігуронькою. Вистава дуже сподобалась дітям, вони із захопленням ділились одне з одним враженнями. Учні не тільки щиро співчували героям, а ще й допомагали Добрій Чарівниці боротися зі злим Тролем . Гармонійним, казковим, яскравим було все: світовий та музичний супровід, декорації, костюми, режисура та постановка танців .


До уваги майбутніх абітурієнтів!
3 січня 2014 року розпочинається реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти матимуть можливість подати реєстраційні документи до 5 березня. З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися на сайті УЦОЯО у розділі Реєстрація


З НОВИМ РОКОМ !!!
Новий рік – таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. А про дітлахів годі й казати. Але чарівництво, на жаль, можливе тільки у казці. Тому не можна придумати кращого подарунка для маленьких школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій, співчувають героям, допомагають їм боротися зі злом, і звичайно, стають переможцями. В нашій школі доброю традицією стало те,що учні 4 х класів готують сюрприз для молодших школярів. Ось і цього року четверокласники з класоводами Вітько І.М. та Харіною А.В. підготували казкову виставу. Глядачі разом з артистами поринули у захоплюючу подорож у пошуках Діда Мороза , вони змогли побувати і в зимовому лісі, і в гарячій пустелі, і навіть на дні океану. Закінчилося свято традиційним хороводом біля ялинки і цікавими конкурсами. І яке ж свято без Діда Мороза? Звичайно, він завітав до малечі з привітаннями і солодкими подарунками. А для школярів 5-11 класів новорічну виставу підготували учні 11а класу з класним керівником Юсипчук І.Ю Глядачі були задоволені тим ,що на свято до них завітали герої сучасних мультфільмів Маска, Спанч Боб та усім відомі мандрівники з острову Мадагаскар – зебра Марті, бегемот Глорія, жираф Мелон, лев Алекс. Актори відправились на пошуки символу прийдешнього року – блакитної лошадки. Які тільки пригоди не трапились на їхньому шляху. Але добро перемогло зло, символ року знайдений, нові друзі запрошені у гості, дід Мороз завітав на святкування Нового ріку, де кожна дитина отримала свій маленький подарунок. Протягом дня лунав веселий дитячий сміх, гарні пісні, а підчас запальних танців глядачі не могли всидіти на місці. У спогадах дітей, батьків, вчителів свято Нового року залишиться в яскравих кольорах!


Конкурс «Креативна ялинка»
Напередодні Нового року у ЗОШ № 11 відбувся конкурс «Креативна ялинка», у якому взяли участь учні початкової школи. Представити свої вироби змогли всі бажаючі. Головне, щоб робота була незвичною в усьому – від ідеї до виконання. Ось де розгулялась фантазія та креативність маленьких школярів. З’ясувалось,що ялинку можна зробити з насіння, гумових рукавичок, цукерок, повітряних кульок, пенопласту, використаних пластикових пляшок, ниток, паперових серветок, бісеру, монет, фатину, тканини та новорічних гірлянд. Всі без виключення ялинки заслуговують на увагу, відрізняються оригінальністю та індивідуальною манерою виконання,в них втілено яскраві творчі знахідки учасників конкурсу. Креативні роботи здивували, вразили та подарували гарний новорічний настрій глядачам.


До дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.
У багатьох можуть виникнути сумніви, навіщо потрібно це свято, якщо є 26 квітня - Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, і чому саме 14 грудня вибрано для вшановування учасників ліквідації.
Справа в тому, що 30 листопада 1986 р. було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.
13.12.2013 р. в Марганецькій ЗОШ № 11 відбулися заходи щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Під час бесіди учні 1-4 класів дізналися чому 14 грудня є сумним днем в історії України. Учні 5-7 класів поповнили свої знання про трагічні сторінки історії своєї Батьківщини, переглядаючи документальні стрічки «Чорнобильський дзвін», «Секунди до катастрофи», «Чорнобиль – хроніка важких тижнів». Учні 8-х класів провели презентацію літературних творів українських авторів, присвячених чорнобильській трагедії та її наслідкам. У старших класах пройшли уроки мужності «І не забути синів землі, що відвели вогонь»


70-річчя форсування Дніпра та визволення Дніпропетровської області
28.11.2013 р. учні ЗОШ № 11 7-х та 10-11-х класів переглянули 1 серію документального циклу «Серце України». Перед показом фільму учням 7-х класів презентовано книгу «Повік герой в народі не вмира, який поліг на березі Дніпра», присвячену 70-річчю форсування Дніпра та визволення Дніпропетровської області. Учні 10-11-х класів взяли участь у обговоренні теми «Роль документального кіно у пізнанні історії рідного краю. О.Довженко. Хроніка визволення Дніпропетровщини».До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Учні 9-А класу провели усний журнал «Шляхами великої долі». На сторінках журналу розглядалися рубрики, які пов’язані з життям і творчістю Т.Г.Шевченка: - «Т.Шевченко – просто людина»; - «Жіноча доля у творчості Т.Шевченка»; - «Кохані жінки Т. Шевченка»; - «Т.Шевченко і сучасність».
Із задоволенням учні 5 класу ознайомились із творчістю Т.Шевченка. Спочатку вони презентували літературні газети. Де висвітили життєвий і творчий шлях поета. Провели вікторину «Світ Шевченкової поезії». Вивчаючи вірші «За сонцем хмаронька пливе», «Садок вишневий коло хати». Відповіли на проблемно-пошукове завдання: які художні засоби використовує автор для створення чудової картини сільського вечора. А коли переглянули фрагмент фільму «Тарас Шевченко» учні написали міні-твір «Над чим я замислився, прочитавши твори Т. Шевченка».


1 2  3  4 5 6
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання