Неділя, 29.03.2020, 02:51


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Закриття табірної зміни
Швидко спливає час. Прийшла мить розставатися із табірною сім’єю «ВЕСЕЛКА». Як один веселий день промайнули три тижні. За цей час таборяни подорожували стежками рідного краю, проводили різні свята та змагання. Кожен день у таборі приносив нові враження, знання та перемоги. Але головною перемогою можна вважати дружбу. Тому що за час, проведений в таборі, діти навчилися дружити, поважати одне одного та цінувати дружбу. Тепер, при зустрічі в вересні, буде легше і цікавіше знову сісти за парти і продовжити навчання.
І, закриваючи зміну, хочеться від усієї душі подякувати всім працівникам школи, які весь цей час були поруч, непомітно і тихо, просто виконуючи свою повсякденну роботу, робили перебування в таборі приємним і цікавим. ДЯКУЄМО працівникам їдальні за завжди гарячі та смачні страви. ДЯКУЄМО завгоспу та прибиральницям за чистоту, порядок та затишок у наших класних кімнатах. ДЯКУЄМО медсестрі за ласку і спокій, коли вона обмазувала йодом наші подряпини. ДЯКУЄМО інженерові – лаборанту за своєчасну і самовіддану комп’ютерну підтримку. ДЯКУЄМО секретарю школи за швидке і впорядковане оформлення всіх документів. ДЯКУЄМО бібліотекарю за цікаві книжки. ДЯКУЄМО старшокласникам нашої школи: вожатим , які всі три тижні були поруч з нами і ділили з нами всі турботи і радощі , які організовували всі музичні свята.
ДЯКУЄМО адміністрації школи за чуйне керівництво, щоденну моральну підтримку і розуміння та за своєчасне звільнення старшокласників від уроків в літній школі. ДЯКУЄМО ВСІМ учителям за чудові свята, мудрі поради, веселий настрій, жвавість та силу духу.
Тож, літній пришкільний табір відпочинку сьогодні закриває свої двері. Та сумувати не треба. Адже попереду у нас – веселе, чудове, дзвінке ЛІТО. І немає нічого кращого, ніж ЛІТНІ КАНІКУЛИ!


Патріотичне виховання у літньому таборі
Одним із найважливіших завдань сьогодення є патріотичне виховання підростаючого покоління. Тому сьогодні напередодні дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В нашому оздоровчому таборі пройшли заходи, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни.
Табірний день розпочався з урочистої лінійки, на якій звучали пісня, декламувалися вірші на воєнну тематику. Закінчився захід хвилиною мовчання.
Після лінійки на кожен загін чекали цікаві, пізнавальні справи. Першокласники відвідали шкільний музей, де дізналися про історію партизанського руху рідного міста в роки війни. Другі класи дізналися про визволення міста від фашистських загарбників під час екскурсії до меморіалу Вічний вогонь, пам’ятних знаків «Гармата» та «Літак».
Цікаву інформацію про рослинний світ нашого міста отримали учні 3-4 класів під час екскурсії до Отченашівської балки, яку організувала Луцева Антоніна Олексіївна вчитель географії. Вчитель музики Гальцова Тетяна Володимирівна провела загально табірний захід на краще виконання пісень про війну.
Закінчився день конкурсом малюнків «Я хочу миру». На малюнках діти зобразили свої мрії – чисте небо над нашою країною, мирне, щасливе життя.


Козацькі розваги в таборі "Веселка"
Табірна зміна спливає, але дитячий галас і сміх не стихають у школі. Сьогодні Бесараб В.М. нагадала нам, що ми – козацького роду і переводу нам не буде. В розважально – патріотичній грі «Козацькі забави» діти пригадали і історію козацтва, і силу та міцність козацького духу, і скуштували страви, які готували козаки. А ще у різноманітних конкурсах показали свою спритність, витримку, винахідливість, уміння і, що є головним в таких конкурсах, – дружбу і взаємодопомогу. Усі діти із задоволенням прийняли участь у змаганнях і наприкінці, як завжди, отримали солодкі призи і грамоти. А після конкурсу діти займалися своїми улюбленими дитячим справами: дивилися мультики, співали пісні, гралися іграшками… Скоро закінчиться табірна зміна і до вересня всі роз’їдуться відпочивати. Тож треба використати час для зміцнення дружніх стосунків з однокласниками.


Веселі естафети
Прагнення дитини до гри вічне та непереможне. Гра – найсильніший засіб розвитку дитини. Ігри виховують моральні якості: дружбу, співпрацю, доброту, терпимість, справедливість тощо. А якщо всі ці взаємодії проходитимуть на високому емоційному рівні, це сприяє народженню здорового, міцного дитячого колективу. І що, як не спортивні змагання, стає справжнім випробуванням колективу на міцність? С.А. Розум часто проводить «Веселі естафети» зі школярами, тому умінню так спокійно і впевнено стримувати вибухи дитячих емоцій можна позаздрити. Естафети складалися з численних завдань, за які команди отримували від суддів високі бали. Дитячий азарт підвищувався з кожним конкурсом, з кожним пройденим етапом. Діти легко справлялися з важкими та цікавими завданнями, виявляли чудеса кмітливості та винахідливості. Вболівальники щиро раділи кожній перемозі і голосно підтримували своїх друзів. Учасники естафети отримали цілком заслужені винагороди, а крім того – згуртування відносин, азарт та приємні спогади. Адже до закриття пришкільного табору залишилося так мало часу…


День тиші...
Сьогодні в школі тиша. Дев’ятикласники складають свій останній іспит. Але в пришкільному таборі тихо жити не виходить. Сьогоднішні спогади будуть, мабуть, найяскравішими за всю зміну. Бо до нас завітали … пожежники! На справжнісінькій пожежній машині! Службовці 33 державної рятувальної частини Худорожкова Ю.С., Михеєнко Р.М., Пискунов А.О. та Зінченко С.І. дотепно розповідали дітям про роботу пожежників, небезпечну поведінку з вогнем, про шкоду, заподіяну пожежами. А іще показували і пояснювали, для чого сходи, і балони, і інструменти, і шланги. Цікавості дітей не було меж. І, нарешті!, всім охочим дали потримати шлангу, з якої лилася вода, діти вдосталь поливали клумбу… А хто хотів, стрибали під теплим «дощиком». Після цього всі діти мали змогу посидіти в пожежній машині. От тільки на дах машини, де знаходяться привабливі сходи, лізти не дозволили – немає у дітей, сказали, спеціальної пожежної форми… Але цим зустрічі з цікавими людьми не закінчилися. До табору завітали спеціалісти Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Величко Ю.С. і Польська О.С., які грали з дітьми в рухливі ігри, загадували загадки. Час пройшов швидко і непомітно, але приємні відчуття від цікавих зустрічей залишаться надовго. А ми, вчителі, від усього педагогічного і дитячого колективу та адміністрації школи, щиро дякуємо міським службам за такі потрібні дітям цікаві зустрічі і запрошуємо приходити (і приїздити!) до нас і в наступному році.


Прибирання пам’ятного знака Івану Сірку
Вся наша шкільна спільнота активно підтримує і продовжує традиції козацтва. В цьому році 7-А клас під керівництвом Бабіч Олени Ігорівни перейняли цю естафету. З великим задоволенням діти прийняли участь у прибиранні пам’ятного знака Івану Сірку. Цю людину в нашому козацькому краї дуже поважають і шанують. На його прикладі росте і виховується наше молоде покоління. Діти ще раз полинули в атмосферу патріотизму і любові до свого рідного краю. Ми гордимося що живемо в цих місцях, що пам’ятають гучні перемоги над ворогом і сподіваємося, що наше майбутнє буде мирним і щасливим!


День Казок
Усі діти люблять казки: читати, дивитися, слухати… А цього дня Вітько Ірина Миколаївна запропонувала дітям… стати казковими героями! Були проведені різноманітні конкурси – і скласти – розповісти казку і показати пантоміму, і відгадати, з якої казки загубилися предмети… Але найцікавішим виявився останній конкур – нарядити Золушку на бал. І закипіла робота – із чого тільки не робили бальну сукню! Вхід пішли і повітряні кульки, і газети, і стрічки… А от діти 3-Б і 1Б класів створили зовсім інші костюми – мумії і страшили. Тут, до речі, показали і сойку, яку доглядають учні 3-го класу. Закінчилося свято казки врученням грамот і солодких призів, дискотекою. А після обіду на заздалегідь оголошений конкурс поробок і малюнків «Мій улюблений казковий герой» діти продемонстрували не аби яку майстерність і талановитість.


Ми шукаємо таланти...
Пошуком талановитих дітей в школі розпочався цей день в пришкільному таборі «Веселка». Харіна Анастасія Віталіївна і діти 4-А класу підготували чудовий концерт і запропонували іншим показати свої таланти.
Зі сцени лунали веселі пісні у виконанні солістів і цілих класів, плавно кружляли пари у вальсі і відточеністю і швидкістю рухів порадували танцюристів у «Чунга-чанці». А учениця 3-ого класу прочитала власні вірші.
Конкурс іще раз доказав, що не талановитих дітей не буває, кожен з нас може запалати зірочко. Після концертної програми загони знову займалися своїми справами – співали і танцювали караоке, переглядали мультфільм, відвідували ЦНТТ. А після обіду відбувався ще один конкурс на подвір’ї – малюнок на асфальті «Моя дитяча мрія». Першачки із захопленням обмалювали все подвір’я перед школою, а діти 2-4 класів розташували свої малюнки за будівлею школи. За свою старанність всі отримали солодкі призи.


У пошуках скарбів
Пірати… Яке ще слово дає стільки простору польоту фантазії для хлопчаків? Готуються до цього конкурсу заздалегідь: перевіряють наявність і стан зброї, малюють на собі піратські позначки, надівають піратський одяг… Ведуча гри, Парфьонова Наталя Михайлівна, перевіривши чи всі готові стати справжніми піратами, пояснила завдання конкурсу – зібрати всі пазли, на які були розрізані карти. При цьому треба було подолати різні перешкоди і небезпеку. І, хоча скарби виявилися не такими вже й великими, шукали їх завзято і ретельно, довго і наполегливо. Після розвивальної гри «У пошуках скарбів» дітей 4-х класів запросили у ЦКПР. 3-ті класи співали караоке, а 2-і класи переглядали мультфільми. Після обіду усі загони були зайняті підготовкою до майбутніх змагань: треба і таланти пошукати, і костюм казкового героя створити і до спортивних змагань підготуватися… Кожен день в таборі приносить нові пригоди і несподіванки.


Школа веселих кухарів
Відшумів веселим галасливим святом четвертий день літнього табору відпочинку "Веселка". Цього дня Шамрай Ніна Валентинівна відкрила в таборі "Школу веселих кухарів". На запропонованих "уроках"-конкурсах діти "варили" суп, носили картоплю з погреба,набирали воду, училися спритності і навіть спробували їсти китайськими паличками.
Смішно і весело пройшли всі змагання, а наприкінці свята діти створили святковий торт. Фантазії дітей не було меж: в хід пішли і м'ячі з обручами, і маленькі іграшки з повітряними кульками. Проте тортики вийшли на славу! за участь у конкурсі діти отримали не тільки масу задоволень, а й грамоти з цукерками.
Після свята всі загони розійшлися по своїм завданням - на шашковий турнір, на заняття в ЦКПР, на дитячий майданчик. А в кінці дня зустрілися знову, для того щоб відзначити всесвітній день навколишнього середовища операцією "Чисте подвір'я" -


Свято Посміхайчиків
Голосною музикою розпочався третій день табірної зміни. Учитель 1 класу Гармаш Жанна Володимирівна провела розважальну гру "Посміхайчики". Діти були зайняті у різноманітних конкурсах, бігали, танцювали, співали, на додаток ще й малювали на повітряних кульках своїх вчителів. Особливістю цієї гри стало те, що діти всіх загонів постійно "перемішувалися", створювали різновікові кола, що сприяло швидкому знайомству і дружбі між дітьми всією початкової школи. Після розважальної програми діти всіх класів переглядали мультфільми, учні 2-х класів відвідали ЦНТТ, а третьокласники провели турнір - змагання з футболу і волейболу. Закінчився день конкурсом малюнків на асфальті "Моя дитяча мрія". Учні першого класу навчилися складати райдужну пташку в техніці орігамі.


"Різнокольорова гра"
"Різнокольоровою грою" розпочались розваги в таборі у вівторок. Бобух Аксеня Василівна провела багато смішних конкурсів-естафетно малювали: клоунів, ріні предмети на запропоновані літери, котів, а під кінець ще й створили і колективний малюнок за словами веселого віршика. Прицьому співали "кольорові пісні", а такожвизволяли фарби від злого чарівника. В цей день загони 2-х класів відвідали ЦКПР, де займалися в різних гуртках, учні з-х класів відвідали бібліотеку, а учні 4 класів прийняли участь у спортивних змаганнях. Діти першокласники влаштували конкурс на кращу розфарбовку.


Відкриття літнього табору "Веселка"
Весело і урочисто розпочалася табірна зміна в пришкільному таборі відпочинку "Веселка". На святковій лінійці лунали пісні, вірші, а діти 1-Б класу виконали запальний танок.
Але цим веселощі не скінчилися: восьмикласники запросили молодших школярів на розважальну програму "Веселі жабки". Там діти навчилися стрибати, як жабки, танцювати як жабки і складати жабок із паперу. А потім влаштували "жабячі перегони". Сміх і гомін довго лунали над майданчиком.
А учні перших класів ще й відвдали ЦНТТ, де майстрували веселих чоловічків.


Випускний вечірОстанній дзвоникДень психології «Чарівний світ дитинства»
21 травня 2014 року в ЗОШ № 11 відбулося свято «День психології» для учнів 1-11 класів на тему «Дитинство», яке організувала та провела практичний психолог Машко Аліна Сергіївна разом з помічниками, учнями 11 Б класу.
Для початкової школи, на кожній перерві, учнями 11-Б класу проводилися різноманітні ігри, а саме: «Кішка та мишенята», «Струмочок», «Хустинка» та спортивні розважальні ігри, веселі танці.
Учні 5 - 6 класів взяли участь у грі «Шерлок Холмс», метою якої було об’єднати та згуртувати колективи класів. Гра проводилася протягом перших чотирьох перерв. Учням були надані чіткі правила та завдання гри. По завершенні підведено підсумки. Кожна з команд отримала грамоту за участь у розвагах.
Сьомі класи створювали «Дерево дружби». На великому плакаті діти клеїли різнокольорові дитячі долоньки, які виготовили без допомоги ножиць. Така спільна творча робота дуже сподобалася учням.
Учні 8-11 класів протягом дня приймали активну участь у спортивних іграх та писали на імпровізованому «Шкільному паркані», який заздалегідь виготовили з паперу. Кожен мав змогу висловити свої думки , побажання, відверто зізнатися у своїх почуттях до вчителів та однокласників.
Наприкінці «Свята Дитинства» був проведений круглий стіл вчителів та учнів, на якому педагоги охоче розповідали учням цікаві історії зі свого дитинства . Подорож у минулі спогади дуже вразила дітей сьогодення. Учасники круглого столу зауважили, що треба частіше проводити такі заходи.


«InteІ Шлях до майбутнього. Майбутня професія»
15 травня 2014 року відбувся захист проектів учнів 10- А класу, які опановували курси «InteІ Шлях до майбутнього. Майбутня професія», тренер курсів Цикункова Я.В.
У захисті прийняло участь 10 проектів з різних напрямків:
1)Комп’ютер – помічник у роботі.
2)Бізнес – план.
3)Доступ до Інтернету.
4)Потрібні професії нашого регіону.
Усі проекти мали основні елементи, які вимагаються програмою курсів:
1)Досліджена та переконлива головна ідея.
2)Структуровані відомості про організацію проекту.
3)Наявні малюнки, схеми, діаграми та таблиці.
4)Узгоджені шрифти та кольори текстів.
5)Чітка робота групи за комп’ютером.
Після підведення підсумків було визначено, що ідеї, опрацьовані у проектах, дійсно заслуговують на увагу спільноти.


Єдиний урок пам’яті «Збережемо мир на планеті»
Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День перемоги. Ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя і про подвиг солдатів, які своєю кров'ю відстояли нашу свободу. Страшні сліди залишила війна. На території України в руїни та згарища перетворили фашисти 114 міст і 28 тисяч сіл. Дорогою ціною дісталася нам перемога. Тому в Марганецькій загальноосвітній школі 11напередодні великого свята пройшла низка заходів присвячених Дню перемоги . Учні 10-го класу презентували проект «Ордени і медалі Великої Вітчизняної війни». Презентація відбулась у актовій залі для учні 5-6-х класів. Учні 7-а класу прибрали закріплений за школою пам’ятний знак «Літак».8 травня пройшов єдиний урок «Збережемо мир на планеті». В цей же день учні 5-11 класів привітали зі святом ветеранів війни.


Пам'ятаємо. Славимо. Вшановуємо
6 травня учні 5-б класу відвідали дитячу бібліотеку ім. А. Гайдара. В інтернетзалі відбулася зустріч з Равілем Байбуріним автором книг "Идёт война народная" (Дніпропетровськ 2011р.) і "Марганец в годы Великой Отечественной войны" (Маргнець 2009 р.). Директор ЦБС Логінова Світлана Яківна представила гостя і ознайомила дітей з його життєвим шляхом. Учні з задоволенням прослухали емоційну розповідь Равіля Байбуріна пр роки війни і героїзм наших дідів.
Малікова Ірина Миколаївна ознайомила дітей з книжковою виставкою "Пам'ятаємо. Славимо. Вшановуємо", присвячену до 70-річниці визволення України Дніпропетровської області і рідного Марганця.
Захід було завершено покладанням квітів до вічного вогню.


Свято жаб
07 травня в нашій школі відбулося незвичне свято «Фестиваль жаб». Воно пройшло в рамках вивчення традицій різних народів світу на базі шкільних Євроклубів міста та підготовці до міського заходу у ЦКПР.
Ми довго думали, яке все ж таки свято можна організувати у нас в школі і зупинились ми на жаб’ячих перегонах, які щорічно проходить в Америці, зазвичай в кінці літа - на початку осені.
Ми поєднали американські жаб’ячі перегони з конкурсами та розвагами пов’язаними зі стрибками та жабками. У результаті ми отримали аж 9 станцій, на яких учні могли не лише позмагатися, а й навчитись чогось нового та отримати задоволення. Стрибали діти на станціях «Колективний стрибок», «Гуртом через скакалку» , «Стрибки з м’ячем», «Стрибки через резинку», грали в ігри на станціях «Вудочка» зі скакалкою та «Жабки» з м’ячем. Також діти із задоволенням навчилися складати паперових жабок та грати в фантики від цукерок. До речі надзвичайно приємно було відродити шкільні традиції наших батьків, запропонувавши сучасним дітям стрибки через резинку та фантики, як альтернативу планшетам і телефонам на перервах.
Перед проведенням змагань учасники шкільного євроклубу організували вступну частину, в якій розповіли дітям багато цікавого і про різні свята, і про дивний жаб’ячій світ, з яким у слов’янських народів теж пов’язано багато вірувань та традицій. У слов’янській міфології жаба асоціюється, перш за все, з родючістю, вологою й дощем. Вона - хранителька річок, озер, колодязів, володарка води. З наукових фактів, окрім звичайно інколи шокуючи цифр про розміри, довжину та висоту стрибків, гучність квакання, для нас справжнім відкриттям став спосіб вживати їжу. Виявляється, що жаби не можуть пережовувати їжу і не вміють язиком проштовхувати її в горло. Щоб вийти з цього становища, вони штовхають їжу своїми очима, втягуючи їх в череп спеціальними м'язами… Тому жаби часто моргають під час їжі.
Після цікавих розповідей учні зовсім не боялися підходити до справжніх жаб, щоб спробувати себе у справжніх американських жаб’ячих перегонах. Усе пройшло надзвичайно весело та цікаво. Посприяла нам і погода та додала в наше життя тепла і радості. Нашою головною метою на святі було не визначити переможців та переможених, а просто подарувати дітям радість та підняти настрій перед важким періодом контрольних робіт. І діти 4, 5 класів, і учні 8 класу учасники шкільного євро клубу «Life box», і дорослі отримали величезне задоволення !!!
P.S. : ПІД ЧАС ПРОВЕДЕНННЯ ЗАХОДУ ЖОДНА ЖАБКА НЕ ПОСТРАЖДАЛА , А БУЛА БЕЗПЕРЕШКОДНО ПОВЕРНЕНА У МІСЦЕ ПОСТІЙНОГО ПЕРЕБУВАННЯ.


1 2 3  4 5 6
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання