Неділя, 29.03.2020, 02:12


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Зробимо місто чистим
17 серпня в нашій школі відбувся суботник в якому взяли участь 22 працівника школи. Були упорядковані території скверу, алей, квітників.

Закриття табору "Веселка-2013"
Непомітно пролетіли дні перебування у нашому таборі. І ось сьогодні, 12.06.2013 року, відбулася святкова лінійка з виступами учнів, присвячена закриттю табірної зміни табору «Веселка»,де таборянам начальник табору Бобух А.В. вручила грамоти «За активну участь». Після лінійки був організований солодкий стіл та святкова дискотека. Сподіваємось, що час проведений у таборі був для вихованців незабутнім.

День індіанців
Вже стало традицією проводити у шкільному таборі "День індіанця". діти з нетерпінням чекають цього свята і готуються заздалегідь. Разом з батьками виготовляють яскраві костюми та маски. "Племена" показують свою спритність, витривалість, здібності у таких конкурсах : "Влучний стрілець", "Міст перешкода", "Полювання на бізона", а також "Танці біля вогнища". свято проходило весело, театралізовано, яскраво

День "Ласунів-веселунів"
Дуже весео пройшло в таборі свято "Ласуна-веселуна". Діти мали можливість позмагатися у спритності і витривалості на веселих естафетах, збирали "урожай" цукерок, пекли "гіганські сосиски" і величезний торт, стрибали у мішках і танцювали зі стільцями. свято закінчилося врученням солодощів від Феї Карамельки і танцювальною програмою.

Фестиваль сучасної дитячої пісні «Співоча перлина»
10.06.2013 у ЗОШ №11 пройшов фестиваль сучасної дитячої пісні «Співоча перлина». Приймали участь учні 1-5 класів. Прозвучали пісні "Улыбка" , "Песня о дружбе","Считалка", "Взрослые и дети","Подари улыбку миру", "Большой хоровод", "Цветик-семицветик","Мы маленькие дети", "Что такое доброта", "Дружба". Журі оцінювало вокал, аранжування, вибір репертуару, а також вміння правильно співати. Виконавці отримали привабливі нагороди .

Цікава зустріч з пожежниками
Зараз важко уявити наше життя без вогню. Але навіть найменші школярі нашої школи тепер знають , що вогонь може бути і ворогом. Про це їм розповів 6 червня працівник пожежної частини м. Марганця. Він розповів дітям про правила , яких треба дотримуватися під час перебування у лісі, вдома. Молодші школярі виявили хороші знання правил поведінки в екстремальних ситуаціях, даючи правильні й чіткі відповіді на запитання гостя.


Конкурс "Козацькими стежками"
6 червня у літньому таборі відбулося свято "Козацькі забави". В ході свята діти познайомились з історією запорізьких козаків, їх звичками і традиціями. Підчас свята діти долали перешкоди, метали списи, їздили на "конях", ліпили вареники і поласували смачною кутею. Свято пройшло весело і цікаво.

Конкурс "Острів скарбів"
5 червня 2013 р. в нашому таборі відбулася гра подорож "Острів скарбів". Діти мандрували за справжньою піратською мапою.На них чекали справжні труднощі, які вони з честю подолали. І, нарешті, знайшли - таки свої довгоочікувані солодкі скарби!

День Сміху
3 червня 2013 р. в таборі оголошено День Сміху. Готувала і проводила заходи цього дня Гармаш Ж.В. В цей день були проведеніігри мали колективний характер. Зняти емоційне напруження допомогли ігри-кричалки "Луна", "Чепуха", "Я люблю табір свій". Гра "Давайте знайомитись" мала на меті об'єднати групи дітей за близькістю інтересів та уподобань. Під час декламування гуморесок, розігрування жартівливих діалогів таборяни показали свої артистичні здібності. виявити кмітливість, спостережливість діти змогли під час проведення ігор "Зоопарк", "Парк технічного періоду", "В гостях у казки", "Якщо весело живеться...". Таборяни зберегли веселий настрій не лише до кінця заходу, а й на весь день.

Конкурс "Моє щасливе дитинство"
1 червня 2013 р. традиційно відзначали День захисту дітей. До цього дня в літньому таборі "Веселка" був проведений конкурс "Моє щасливе дитинство", в якому взяли участь 8 конкурсантів. Діти розповідали вірші про дитинство. Також звучали пісні "Дитинство світ", "Вкраїно моя", "Канікули". Свято підготували "фантазійці" під керівництвом їх вихователя Харіної А.В.

Гра змагання "У світі казок"
28 травня у літньому таборі відбулася гра змагання "У світі казок". Під час гри діти відгадували загадки, створювали пантоміми, показували уривки казок, співали пісні.Відповідальним вихователем була Вітько І.М.

Літня школа "Нащадки Піфагора"
В нашій школі відкривається літня школа "Нащадки Піфагора". Цього року в ній працюють математична, фізична, біологічна та хімічна секції, здійснюється робота в проектах тощо.
Мета літньої математичної школи: розвиток пізнавальної діяльності учнів, залучення їх до пошукової роботи, поглиблення та систематизацію знань, умінь і навичок школярів, усвідомлення практичної складової навчальних курсів, формування міжпредметних зв’язків тощо.
Учні 7 класів повторюють вивчений матеріал і наприкінці другого тижня бажаючі пишуть контрольну роботу для зарахування їх до класу з поглибленим вивченням математики. Для учнів 8 , 10 класів навчальна практика допоможе поглибити знання та розвинути навички з профільних предметів та використовувати їх на практиці.
Окрім занять, протягом табірної зміни діти матимуть змогу взяти участь у спортивних турнірах та просто поспівати в караоке.
Літній табір "Веселка - 2013"
Ось нарешті і прийшли ці довгоочікувані літні канікули! І як завжди в нашій школі відкривається всіма улюблений пришкільний табір "Веселка". У цьому році в таборі зможуть відпочити 277 осіб, переважно це учні молодшої школи. На період роботи табору заплановано безліч цікавих заходів: конкурс на кращу назву загону та девізу, розваги та спортивні ігри на спортивному майданчику, цікаві екскурсії, пізнавальні та розважальні кіноперегляди а також смачні та корисні обіди для учасників табору.
27 травня відбулося урочисте відкриття табору. Відкриття пройшло в дружній і теплій атмосфері, були присутні гості, які побажали всім вихованцям табору приємного відпочинку. Після виступів гостей та начальника табору, всіх присутніх запалили своїм виступом наша маленькі підростаючі зірочкі із заганону "Фантазія". Також глядачі мали можливість насолодитися захоплюючим танцем, читання віршів. Позакінченні свята відбулася Святкова Дискотека.

Випускний вечір - 2013
Ну, от і все, скінчилися уроки,
Шкільні дзвінки пішли у небуття.
Ви робите свої найперші кроки
У самостійне і складне життя.
Воно складне, та тим не менш цікаве,
Бо мрія кличе і надія є.
Когось у нім ждуть успіхи і слава,
Когось лиш будні — кожному своє.

Свято "Останього Дзвоника"
Сьогодні, 24 травня, відбулася важлива подія у житті учнів-випускників – Свято Останнього Дзвоника. Це традиційне дійство урочисто і водночас щемно пройшло в нашій школі. Директор навчального закладу Волкова Олена Ісаківна привітала усіх присутніх зі святом. Звучав Гімн України, на адресу випускників пролунало чимало теплих і добрих привітань від вчителів, першокласників, батьків, гостей. Найкращих учнів нагородили грамотами, дипломами за активну участь в олімпіадах та шкільному житті. Звичайно, останній дзвоник – це радісна подія для випускників, батьків. Проте коли він пролунав, у багатьох присутніх виступили сльози на очах. Особливо у хвилини, коли в небо піднялося імпровізоване дерево з наклеєними на кольорові кульки бажаннями випускників. Щасливого й вам польоту, дорогі випускники 2013 року!

Засідання міського об'єднання вчителів російської мови та світової літератури"


Про порядок закінчення навчального року та проведення ДПА
Закінчення 2012/2013 навчального року:
9 класи – 11 червня, 11 класи – 31 травня 2013 року;
- проведення свята «Останній дзвоник» – 24 травня 2013 року;
- участь у міському святі «Випускник-2013» 01 червня 2013 року та вручення документів про повну загальну середню освіту на шкільних урочистих зборах;
-вручення документів про базову освіту – 11–12 червня 2013 року.

Проведення ДПА:

у 4-х класах з 13 травня по 21 травня 2013 року з 3-х предметів:
українська мова, читання, математика. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).

у 9-х класах з 28 травня по 11 червня 2013 року з 5-ти предметів, з них:
31 травня о 9:00 – українська мова (диктант) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по Національному телебаченню (канал УТ-1 ) та радіо;
3 червня о 8:20 – математика (інтегрована робота з алгебри та геометрії) – письмово за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо;
6 червня о 8:20 – російська мова за вибором (диктант) за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо;

у 11-х класах з 27 по 31 травня 2013 року з 3-х предметів у письмовій формі, з них:
27 травня о 9:00 – українська мова (переказ, обов’язково) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по Національному телебаченню (канал УТ-1) та радіо;
29 травня о 8:20 – математика (інтегрована контрольна робота з алгебри та початків аналізу і геометрії) за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо;
31 травня о 8:20 – російська мова (переказ) та математика (за вибором) за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо для загальноосвітніх навчальних закладів (класах) з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин.


Свято українського фольклору
22 березня учні 2-А класу провели свято українського фолклору "Котилася торба...". Це була цікава і незвичайна мандрівка по сторінках українського фолклору
У ході свята діти в цікавій формі розповіли про скарби української мови: казки, пісні, скоромовки, лічилки, забавлянки.
Погравшися в народні ігри, співали колискові пісні, розповідали небилицінебувалиці, інсценували казки.Свято пройшло весело.
Учні початкової школи доторкнулися до скарбів рідної мови, відгадували загадки ще раз побачили і відчули красу і величність рідної мови.


Семінар-практикум
19 березня на базі нашої школи відбувся семінар-практикум «Особливості в організації виховної роботи профільного закладу спрямованої на всебічний розвиток особистості».


Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"


Свято масляної у 1-Б класі
Весело й галасливо пройшло свято Масляної у 1-Б класі. Діти розповіли багато віршів, заспівали пісень - закличок . Також всі узнали, як називався та що позначав кожний день Масляничного тижня. Ну, а дорослі приготували для дітей багато веселощів та розваг : діти "пекли" млинці, пертягували канат, водили хороводи...
Та найприємнішим став фінал свята, коли мами і бабусі запросили всіх присутніх до смачного святкового столу, скуштувати млинців та пирогів. От де почалися самі веселощі! Спогади про це свято у фотографіях ще довго будуть викликати посмішку на кожному обличчі...


Шевченківські дні
Шевченко - український пророк, апостол. вивчаючи його творчість, учителі школи намагаються донести до учнів, що він був одночасно і земний, людяний, простий у доброму розумінні чоловік. Був повнокровною людиною, яка тільки й здатна на справжні вчинки, епохальні духовні осяяння і відкриття.
Через застосування системи інноваційних методів, прийомів, інтерактивних технологій у рамках кожної теми учителі формують знання про життєвий творчий шлях Шевченка. На уроках проводяться хвилинки поезії, пишуть твори - мініатюри.
У рамках цьогорічний шевченківських днів у нашій школі було проведено:
- конкурс на кращого розповідача поезії Шевченка - 5 класи
- проведена літературна вікторина - 6 класи
- відбулася міні дискусія "Хто є творцем долі людської" - 7 класи
- провели дослідження зв'язку Шевченка з Нікопольщиною - 8 класи
- створили та захистили проекти по творчості поета - 9 класи
- відвідали бібліотеку ім. Островського і взяли участь у літературному заході "Жінки в житті Шевченка"; відкрили галерею літературних газет "Шевченко очима письменників" - 10 класи
- дослідили мовний світ поеми "Катерина" - 11 клас.Свято 8 березня
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. До свята жіночої краси в школі пройшов святковий концерт.


1 2  3   4 5 6
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання