Неділя, 29.03.2020, 02:05


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Педагогічні читання "Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського. Минуле. Сьогодення. Погляд в майбутнє."
29 листопада у нашій школі відбулися педагогічні читання "Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського. Минуле. Сьогодення. Погляд в майбутнє."
Метою педагогічних читань було:
- підвищення науково-методичного рівня професійної компетентності педагогів;
- залучення педагогічних працівників початкової ланки освіти до вивчення та аналізу педагогічних та філософських поглядів Василя Сухомлинського;
- забезпечення обміну професійним досвідом щодо використання ідей педагогіки В.О. Сухомлинського;
- залучення молодих спеціалістів до процесу вивчення, обговорення та аналізу філософських аспектів педагогічної спадщини Сухомлинського.
Відповідальні за проведення педагогічних читань - Кострикіна В.В., методист управління освіти; Шпак Л.М., заступник директора з НВР в школі І ступеня ЗОШ № 11.
Учасники читань: заступники директорів з НВР в школі І ступеня; учителі початкових класів, вихователі ГПД загальноосвітніх закладів - 35 учасників.
Цікавими були виступи вчителів Смирної І.Г., учителя початкових класів СШ № 7; Народовської О.М., учителя початкових класів СШ № 9; Гармаш Ж.В., учителя початкових класів ЗОШ № 11; Головачової І.А., учителя початкових класів СШ № 12.
У роботі пед читань були використані ІКТ:
- переглянуто фільм "Школа Василя Сухомлинського"
- продемонстровані фрагменти проведення уроків у 1-4 класах у "зеленій школі".
До проведення педчитань у школах міста серед учнів 1-4 класів було проведено конкурс написання казок. Кращі казки прочитали учні шкіл міста.
Учасниками педчитань розроблені та прийняті рекомендації: міському методичному комітету, керівникам навчальних закладів, учителям початкових класів міста.
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання