Неділя, 29.03.2020, 02:53


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Прийом документів до 1 класу буде здійснюватись з 11 травня по 31 травня 2018 року  

за адресою вул. Соборна, 14, канцелярія школи, з 08.00 до 16.00.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків чи законних представників дитини подавати їх після 15 червня на вільні місця.

 

Порядок

зарахування до 1 класу

Марганецької спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 11

Марганецької міської ради Дніпропетровської області

розроблено відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти»

1. Заява про зарахування дитини до першого класу Марганецької ПМШ №11 подається одним з батьків дитини або іншим законним представником дитини особисто до 31 травня. Присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов’язковою.

Крім того, заяви про зарахування потрібно додати документи, а саме:

    - копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документа)

    - оригінал медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

2. Прийом документів для зарахування до 1 класу проводиться за адресою вул. Соборна, 14, канцелярія школи, з 08.00 до 16.00 до 31 травня 2018 року включно. Впродовж 01-15 червня 2018 року заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків чи законних представників дитини подавати їх після 15 червня на вільні місця.

3. Якщо станом на 31 травня 2018 року кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня 2018 року видається наказ про зарахування усіх дітей до 1 класу  Марганецької ПМШ № 11.

        Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:

   -  01 червня 2018 року наказом по Марганецькій ПМШ №11 закладом будуть зараховані діти, які мають право на першочергове зарахування за умови наявності всіх необхідних документів.

Право на першочергове зарахування мають діти:

   - які проживають на території обслуговування Марганецької ПМШ №11.

   - брати/сестри яких вже є учнями Марганецької ПМШ №11;

   - батьки, яких є працівниками Марганецької ПМШ №11;

   - які відвідували дошкільний заклад № 2 «Кульбабка».

 

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Документом, який підтверджує проживання дитини на території обслуговування Марганецькою ПМШ №11 може бути:

   - Паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні);

   - Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування;

   - Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування;

   - Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

   - Документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);

   - Рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, права користування, права власності, права на реєстрацію місця проживання;

   - Документ що засвідчує право користування житлом (договір оренди тощо), що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його нотаріального посвідчення або реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР;

   - Довідка про проходження служби у військовій частині;

   - Акт обстеження умов проживання;

   - Акт обстеження матеріально-побутових умов.

 

Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей Марганецька ПМШ №11 оприлюднює з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді закладу, а також на офіційному веб-сайті закладу

    - список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;

    - оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;

    - інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;

    - наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.

 

   - до 15 червня 2018 року включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування Марганецької ПМш №11, за результатами жеребкування.

Порядок проведення жеребкування для зарахування дітей до Марганецької ПМШ №11 на вільні місця

1. Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня 2018 року.

2. Жеребкування є заходом публічного характеру, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи (далі - учасники жеребкування) на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості.

Під час жеребкування мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадських об’єднань, зареєстрованих в установленому порядку.

3. Жеребкування проводиться за допомогою барабана, скриньки або іншого пристрою, що має бути виготовлений з прозорого матеріалу (далі - пристрій), з використанням однакових за розміром, кольором, вагою, формою та іншими ознаками кульок, карток, аркушів паперу тощо (далі - жеребки).

Жеребки виготовляються чи запаковуються у спосіб, що унеможливлює ознайомлення з їх змістом до моменту діставання їх з пристрою.

Тип пристрою та жеребків визначається конкурсною комісією до її засідання, на якому відбувається жеребкування.

4. Загальна кількість жеребків має дорівнювати кількості дітей, які претендують на вільні місця.

Кількість жеребків, які дають право бути зарахованим на вільне місце, має відповідати кількості таких вільних місць. Інформація про те, які з жеребків дають право бути зарахованим на вільне місце, має бути доведена до відома усіх присутніх учасників жеребкування з обов’язковим відображенням у відповідному протоколі засідання конкурсної комісії.

5. Жеребки до їх поміщення у пристрій демонструються присутнім учасникам жеребкування, які мають право оглянути як жеребки, так і пристрій.

6. Після перемішування жеребків у пристрої кожен учасник жеребкування дістає жеребок з пристрою у порядку розміщення дітей у списку, сформованому в алфавітному порядку, розпаковує його, демонструє та оголошує усім присутнім учасникам жеребкування та членам комісії його зміст. У разі відсутності під час жеребкування одного з батьків дитини або уповноваженої ними особи жеребок замість них дістає з пристрою визначений конкурсною комісією член цієї комісії.

Інформація про результат кожного учасника жеребкування відразу фіксується у протоколі засідання конкурсної комісії.

7. Після діставання останнього жеребка головою або одним з членів конкурсної комісії оголошуються результати жеребкування, що фіксуються в протоколі, який підписується усіма членами конкурсної комісії та є підставою для видання відповідного наказу про зарахування дітей на вільні місця.

8. Учасник жеребкування може звернутися зі скаргою до органу, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, протягом двох робочих днів після оголошення результатів жеребкування.

    - після 15 червня 2018 року зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

 

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється на інформаційному стенді, а також на офіційному веб-сайті Марганецької ПМШ №11.

 

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання