Неділя, 29.03.2020, 02:49


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Протягом двох тижнів в нашій школі були проведені наступні заходи щодо програми HEALTHY SCOOLS:

Романенко Євгенія Володимирівна-вихователь ГПД провела з учнями 1-2 класів урок-подорож «Овочеві історії». Метою виховного заходу було ознайомити учнів з історією овочів, кулінарними традиціями різних народів; розширити та поглибити знання учнів про користь овочів та їх вплив на здоров'я дітей і дорослих; сформувати навички правильного вибору продуктів харчування; виховати бережливе ставлення до власного здоров'я; розвити бажання дотримуватись кулінарних традицій українського народу.

  

У ході заняття учні дізналися історію походження овочів, цікаві факти про них; ознайомились з кулінарними традиціями різних народів; дізналися чому корисно їсти різноманітні продукти та визначили їх вплив на організм. Із задоволенням учні відгадували загадки про овочі та переглянули мультфільм « Корисні підказки. Смачні та корисні». У груповій роботі учні виконали вправу «Звари борщ», відгадували овочі за запахом та смаком. Сподобалась учням і танцювальна розминка під пісню « Гарненький помідор». З кольорового паперу діти виготовили гарбузики.

Приходченко Наталя Іванівна- учитель молодших класів з 4-Б провела тренінгове заняття «Здорові зуби – запорука здоров’я», що розроблено з метою розширення знань школярів про важливість здоров’я. Вчителька під час тренінгу поглиблювала знання учнів про важливий орган травлення – зуби.

     

Під час заняття діти відгадували загадки про продукти харчування, які корисно вживати для здорових зубів, складали пам’ятку «Як доглядати за зубами». А під кінець практично демонстрували свої вміння чистити зуби.

Гайдамака Галина Петрівна - учитель англійської мови провела з учнями 7-А та 7-Б класів урок на тему «Яка їжа-такі і ми», де учні англійською мовою розповідали про користь овочів та фруктів, значення збалансованого та раціонального харчування. Також учні із задоволенням готували салат із «здорової» їжі. Презентували підготовлені роботи щодо корисної їжі

Лінник Ангеліна Вікторівна- учитель математики, інформатики та фізики провела із учнями 9-А та 9-Б класів інтегровані уроки (фізика+біологія). Тема уроку “Око як оптична система. Зір і бачення. Окуляри. Вади зору та їх корекція”.

  

Учні показали знання будови людського ока та призначення його окремих оптичних елементів, зрозуміли, яким чином можна коригувати вади людського зору. Увага була приділена запобіганню пошкодження очей, збереженню гарного зору під час приготування домашніх завдань.

Іванова Оксана Ярославівна – учитель біології провела класну годину з учнями 6-А класу на тему «Здоров’я - запорука успіху» . Метою виховної години було розкрити взаємозв’язок всіх складових здоров’я з досягненням поставленої мети та успішністю людини. Учні із задоволенням працювали в групах, де разом визначали «секрети» схем - «успіх-здоров’я » та «здоров’я-успіх». Демонстрували своїм однокласникам, як виглядає цей взаємозв’язок сценками, складеними віршами, висловами, записами на дошці

  

На уроці біології у 8-Б класі (поглиблене вивчення біології) під час вивчення тем «Захворювання шкіри та їх профілактика» учні ознайомились з причинами, що викликають захворювання шкіри, визначили, що особливості харчування, емоційний стан людини, правильне чергування сну та активності, спосіб життя, генетичні особливості та інші чинники впливають на здоров’я шкіри. Діти складали пам’ятку під назвою «Щоб шкіра була здоровою…», в яких учні відтворили профілактичні заходи щодо здорової шкіри. Учнями класу були підготовлені проекти на тему «Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та відповідні правила догляду за шкірою»

На уроці біології у 8-Б класі під час узагальнення теми «Виділення. Терморегуляція», учні пригадували всі органи різних фізіологічних систем, що беруть участь у видільних процесах організму, знаходили взаємозв’язок між ними. Пригадували особливості будови шкіри та життєво важливі функції, які вона виконує, її значення в процесах терморегуляції. Визначали основні способи, які допомагають людині бути здоровою

  

На уроці «Захисту Вітчизни» (Основ медичних знань) в 10-А та 10-Б класах, під час вивчення теми «Алгоритм відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів. Прийом Геймліха» дівчатка за допомогою учителя вчились основним способам надання допомоги за часткової та повної непрохідності дихальних шляхів у дорослих та дітей. Вчились практично застосовувати техніку прийому Геймліха

Шепілко Анна Борисівна- учитель зарубіжної літератури у 10-Б класі провела тренінг «Шкідливі і корисні звички»,під час якого учні оновили знання про шкоду куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин. На початку заняття школярі згадали , які звички є шкідливими, а які корисними. Працюючи у групах, учні опрацювали роздатковий матеріал про важкі наслідки вживання нікотину, алкогольних напоїв,різноманітних наркотиків, створили антирекламу цих речовин та обговорили ситуації, в які може потрапити кожен, навчились знаходити шляхи гідного виходу із цих ситуацій. Закінчився тренінг вправою «Мікрофон», під час якої десятикласники продовжили речення: « Я скажу ні наркотикам , алкоголю і тютюну, бо …»

   

Вольда Олена Валеріївна – учитель англійської мови провела з 8-Б класом класну годину на тему «Відносини у колективі». Метою цієї класної години було сприяння згуртуванню класного колективу; формування в учнів уміння критично ставитися до себе та своїх вчинків, вчинків товаришів, оцінювати їх.

  

Діти пригадували та записували на дошці правила товариських стосунків. Також грали в гру «Школа дружби», де допомагали один одному розкривати найкращі якості справжніх друзів у спілкуванні із рідними та оточуючими людьми. дружні відносини допомагають бути здоровими та щасливими.

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання