Неділя, 29.03.2020, 01:18


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340Життя прекрасне двома речами: можливістю вивчати математику й можливістю викладати її.          С. Пуассон
Робота методичної комісії вчителів математики

     .....Аналіз роботи шкільної методичної комісії вчителів математики
 

 В умовах реформування системи освіти, відтворення зміцнення інтелектуального потенціалу нації, виходу вітчизняної науки і техніки, економіки і виробництва на світовий рівень, інтеграції в світову систему освіти, переходу до ринкових відносин і конкуренції будь-якої продукції, в тому числі й інтелектуальної, особливо актуальним стає забезпечення належного рівня математичної підготовки підростаючого покоління.

Математика має широкі можливості для інтелектуального розвитку особистості, в першу чергу, розвитку логічного мислення, просторових уявлень і уяви, алгоритмічної культури, формування вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, обґрунтовувати твердження, моделювати ситуації та ін. Математика є засобом вивчення фізики, хімії, інформатики  та обчислювальної техніки, астрономії, біології, загально технічних і спеціальних дисциплін, мовою  техніки, а розвинене логічне мислення сприяє засвоєнню гуманітарних предметів.

Математичне моделювання широко використовується для розв’язування задач різних галузей науки, економіки, виробництва. Практичні вміння є навички з математики необхідні для майбутньої діяльності школярів.

Робота методичної комісії вчителів математики ЗОШ № 11 проводилась відповідно плану і була підпорядкована проблемам міської і шкільної методичної комісії вчителів математики. Мета і задачі були виконані.

До складу шкільної методичної комісії входять вчителі-методисти: Постнікова Т.В., Лінник А.В. та вчителі вищої категорії Ілляшенко С.М., Попова О.І.

Уроки вчителів проводились на високому рівні. Регулярно проходили взаємовідвідування уроків та круглі столи з метою обміну досвідом, перейняття методики викладання. В своїй роботі всі вчителі математики намагались впроваджувати нові технології і інновації. Вивчався передовий педагогічний досвід вчителів області та школи.

Вчитель Ілляшенко С.М. пройшла чергову атестацію на підтвердження вищої категорії.

Активна робота проводилась вчителями по підготовці учнів до олімпіади з математики. Команда  ЗОШ № 11 посіла  І місце .

І місце в індивідуальному  заліку посіли: учениця 11А класу Галич Яна, учениця 10 класу Криворучко  Альона, учень 8А класу Лищенко Сергій, учениця 7А класу Бобровська Олена. Учні 9А класу Самофалов Олександр та 6Б класу Неверовська  Дар’я – вибороли другі місця. Команда міста, до якої входили в основному учні нашої школи, показала себе достойно і на обласній олімпіаді. Криворучко Альона та Бобровська Олена посіли ІІІ-є місце, а Галич Яна – ІV місце.

Ще більш активну участь, ніж в минулому році, учні школи прийняли у міжнародному математичному конкурсу «Кенгуру-2011». Завдяки роботі вчителів із 129 учасників конкурсу 87 одержали відмінні результати, а 28 - добрі.

Вчителі математики відповідально поставились до підготовки учнів до ДПА. Випускники 11А класу показали достатній і високий рівень знань – 42% та 53% відповідно. 9А клас – 50% достатній рівень, високий – 25%. Жоден учень 9Б класу не показав достатнього рівня знань, а один учень показав початковий рівень.

За результатами ЗНО всі випускники 11А класу вступили до вищих навчальних закладів на державне замовлення.  А Запольська Юлія одержала 200 балів з математики.

Одним із завдань над ким працюватиме методична комісія математиків у наступному році буде усунення прогалин в знаннях та покращення результатів ДПА саме в простих класах та робота з обдарованими дітьми.

В  2010-2011 н.р. відновлено курс «Логіка» в 5, 6, 7 класах. У 2011-2012 н.р. цей курс  викладатиметься  в 5-х та 6-х класах. Уроки логіки будуть дієвою підтримкою у підготовці учнів до навчання в класах з поглибленим вивченням математики.

                                                       

 
  Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання