Неділя, 29.03.2020, 02:30


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


STEM - освіта

STEM – це наука, технології, інженерія та математика. Це – IT, фізика, хімія, біотехнологія, робототехніка, авіаційна та космічна галузі, це світ STEM - професій, потреба в яких зростає. Це широкий спектр наукових і технічних спеціалізацій, партнерства та досліджень.

STEM – освіта поєднує проектні методи, основою яких є інтеграція природничих науки у технологію, інженерію та математику.

З лютого місяця Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням математики у 8-11 класах долучилася до регіонального проекту «STEM на Дніпрі». З метою популяризації провідних ідей STEM – освіти, розвитку інтересу до природничо-математичних, технічних дисциплін, профорієнтації у школі проведено тиждень STEM – освіти з 24 по 28 квітня. Це велика колективна справа всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, батьків. Кожен день тижня – це різноманіття заходів, які з творчим натхненням, невичерпаною фантазією та захопленням проводились за напрямками.

День Науки запам’ятається розповідями, презентаціями та лекціями «Видатні особистості науки», «Сучасні наукові дослідження – фізика, хімія, біотехнології, IT», «Винаходи людства, що змінили наше життя», «Науково-дослідницьких та проектних робіт учнів школи».

Цікавим та змістовим був День Технологій та Професій. Старшокласники познайомились з банківською справою під час екскурсії до відділення Приватбанку. Учні молодших класів відкрили для себе чарівний світ міні-лабораторій: «Ми вивчаємо світ», «Вода чарівниця». Відбулися зустрічі з батьками «Професії моїх батьків».

У День Інженерії , Творчості, Мистецтва у школі працювали майстер-класи, творчі майстерні «Місто майбутнього», «Майстерня добрих справ», «Витинанка», «Канзаші», «Роби з нами, роби як ми, роби краще нас», «Механічні чарівники».

День Математики та Інтелекту надав учням можливість показати свою кмітливість, винахідливість, ерудицію. Під час проведення турнірів, змагань, олімпіад, конкурсів, КВК, розвиваючих ігор, які проводились під єдиним гаслом «Нащадки Піфагора».

У бібліотеці кожен день оновлювалась виставка-перегляд літератури «Люди науки», «У світі професій», «Книга надихає на творчість», «Цікава математика».

У школі було оформлено виставки дитячої творчості, підготовлено тематичний випуск шкільної газети «Світ STEM – освіти».

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання