Неділя, 29.03.2020, 01:41


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Від STEM- уроку до STEM-карʹєри

У квітні 2018 року у школі пройшов традиційний Тиждень STEM - освіти, який у цьому навчальному році був присвячений STEM – уроку.

Педагогічний колектив вперше підготували і провели STEM – уроки та КЕЙС – уроки з різних предметів. Вчителі початкових класів зацікавили учнів практичними дослідженнями на STEM – уроках: «Подорож Галактикою» (4-А клас Вітько І.М.).

   

   

   

   

Узагальнення і систематизація знань з теми «Тварини», «Розв’язування задач» (3-Б клас Бесараб В.М.). «Наші домашні улюбленці», «Конструювання з технічного конструктора» (1-Б клас Гармаш Ж.В.),

    

    

«Город на підвіконні» (2-Б клас Приходченко Н.І.),

   

   

  

    

«Властивості води» (1-А клас Шамрай Н.В.),

      

      

«Піраміда» (4-Б клас Корсакова С.О.).

      

      

Розумові здібності учнів початкових класів показали під час проведення інтелектуальної гри «Математичний експрес» (2-А клас Малюк Я.О.) та інтелектуальної гри «Значення грибів у житті людини» (3-А клас Розум С.А.).

Для старшокласників пізнавальними стали КЕЙС-уроки з математики «Світ симетрії» (10-А клас Постнікова Т.В.), «Числові послідовності та геометричні прогресії» (9-А клас Лінник А.В.); WEB- квести «Піфагор Самоський», «Спіралі» (8-А клас Постнікова Т.В.); STEM – урок «Іжа і напої » з англійської мови у 6-х класах (Вольда О.В.),; міні-проекти з хімії «Роль хімії в житті і суспільстві» підготували учні 11 класу (Волкова О.І.).

STEM – урок «Природні і синтетичні органічні речовини. Через терни до зірок» зайняв ІІ місце в обласному конкурсі під час тренінгу «Створення STEM - уроку».

Навички дослідницої діяльності учні школи отримують на заняттях гуртка «Біоніки. Вивчаємо. Досліджуємо. Спостерігаємо» (керівник Іванова О.Я.). Першими результатами гуртківців стали вирощені та висаджені рослини на шкільному подвір’ї.

Визнаючи можливий позитивний вплив впровадження STEM – освіти на діяльність учасників освітнього процесу можна назвати збільшення інтересу до STEM – предметів, залучення учнів до науково-технічної творчості та запровадження тематичних спецкурсів, постійне підвищення майстерності учасників експерименту.

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання