Неділя, 29.03.2020, 02:50


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Шановні учні і батьки!
Всеукраїнський моніторинг якості знань, умінь і навичок учнів 5 класів прово- диться з метою оцінювання стану системи загальної середньої освіти та отримання об’єктивних даних стосовно рівня навчальних досягнень школярів.
Метою зазначеного заходу є виявлення навчальних досягнень учнів і з’ясування кількох важливих освітніх питань, а саме:
– Які знання здобули п’ятикласники з тих чи інших навчальних предметів, якого рівня сягають їхні загальнонавчальні вміння?
– Який рівень інтересу до навчання сформовано в учнів? До яких предметів навчальний інтерес більший, а до яких – недостатній?
– Чи вміють учні аналізувати зміст прочитаних текстів, робити висновки, ви- словлювати власне ставлення до прочитаного?
– Чи вміють знаходити нестандартне рішення в процесі розв’язання навчаль- них завдань, самостійно працювати з підручником, розв’язувати задачі, залучати додаткову інформацію під час виконання проблемних завдань?
– Чи ефективно розподіляють зусилля і час, виконуючи навчальні завдання?
– І головне, чи навчилися Ваші діти застосовувати здобуті знання не лише на уроках, а й у повсякденному житті?
Участь дитини в моніторингу допоможе вчителеві і Вам отримати об’єктивну інформацію про результати її навчання, відомості про рівень знань, з’ясувати, які шкільні предмети цікавлять її найбільше, засвоєння якого навчального мате- ріалу не вимагає від неї великих розумових, фізичних та вольових зусиль, і на- впаки, у чому Ваша дитина потребує допомоги вчителя і Вашої уваги.
За Вашим бажанням можна здійснити порівняльний аналіз навчальних до- сягнень Вашої дитини з відповідними досягненнями однокласників та допомогти зорієнтуватися щодо засобів удосконалення подальшого навчання в основній школі.
Від того, якого рівня знань досягне Ваша дитина в школі, залежить її на- вчання у старшій школі та загальний розвиток. Об’єктивні результати моніто- рингу сприятимуть заохоченню школяра до навчання, розкриттю індивідуальних здібностей, спонукатимуть спільно з учителем і Вами до пошуку шляхів підви- щення ефективності навчальної діяльності. Ваша зацікавленість і дружня допо- мога у проведенні моніторингу додадуть дитині наснаги та впевненості в собі під час навчального процесу.
Збірник завдань для 5 класу
Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання