Неділя, 29.03.2020, 00:57


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки у світі не можуть замінити фізичні вправи" А.Мюссе
Вчителі фізичної культури
Матеріальна база:
У школі розроблена модель організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи є педагогічний та учнівський колективи. У школі є:
 • спортивна зала 168 кв.м;
 • приміщення, пристосоване для занять фізичною культурою, де займаються учні початкової школи;
 • футбольне поле 70*40 кв. м;
 • майданчик для гри у волейбол;
 • майданчик для гри у баскетбол;
 • яма для стрибків у довжину;
 • бігові доріжки.
 • Основні напрямки роботи:
 • уроки фізичного виховання;
 • фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль "Козацький гарт";
 • спартакіада школи;
 • "Дні здоров'я і спорту", туристичні походи, спортивні секції;
 • фізкультурні хвилинки, ігри на перервах;
 • участь в спартакіаді міста.
 • У школі працює спортивні секції, у роботі яких беруть участь учні 5-11 класів. Метою роботи секцій є зацікавлення та залучення учнів до фізкультурно-оздоровчої роботи. Покращити здоров'я діти можуть відвідуючи заняття з волейболу та загальної спортивної підготовки. Кількість учнів, які відвідують спортивні секції складає 10%.
  Результатом фізкультурно-оздоровчої школи є перші місця у міських змаганнях з футболу, волейболу, допризовної підготовки, легкоатлетичного 4-х борства. Команда школи тричі брала участь у ІІІ турі обласного фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України "Нащадки козацької слави".
  У школі проводяться різноманітні фізкультурно-оздоровчі заходи. Традиційними стали походи до Дня туризму, під час яких діти проходять трасу випробувань, козацькі свята для учнів 5-8 класів "Ігри патріотів" (1- 4 кл.), "Старти надій". Крім того учні залучаються до участі і стають переможцями міських конкурсів творів і малюнків, таких як "Олімпійський рух: історія і сьогодення" (Бандура Юлія –І місце у конкурсі творів, Бобровська Олена – І місце в конкурсі малюнків).
  Одним з напрямків виховної роботи є формування здорового способу життя. У зв'язку з цим у школі проводяться Дні здоров'я, конкурси малюнків "У здоровому тілі – здоровий дух", різноманітні фізкультурні свята і розваги, бесіди, направлені на збереження здоров'я молодого покоління. Учні мають змогу переглядати спектаклі щодо дотримання правил дорожнього руху, пожежної безпеки в ЦКПР. У школі працюють загони ДЮП і ЮІР.
  Шевченко Олександр Олександрович
  Має високу професійну підготовку. Досконало володіє методикою фізичного виховання учнів з різним рівнем підготовки та можливостей. Здійснює індивідуальні і групові форми проведення занять з фізичної культури. Приділяє увагу розвитку умінь та навичок самостійно працювати над зміцненням свого здоров'я. Розробив комплекс вправ для розвитку витривалості, гнучкості, спритності.
  Учні школи багато років перемагають у міській спартакіаді. Розвиває творчі здібності учнів, залучаючи їх проводити розминки, створювати комплекс вправ з різних видів тем, готує інструкторів-спортсменів. Команда школи є переможцем міських змагань за програмою «Козацький гарт». Щиро ділиться з колегами своїми знахідками через участь у конкурсах «Учитель року», на кращий інноваційний урок фізичної культури, систему роботи вчителя узагальнено і представлено в ДОІППО.
  Просвітницька кампанія
  "Уважні батьки"  «  Березень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031

  Національна дитяча гаряча лінія

  Національна гаряча лінія

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання