Неділя, 29.03.2020, 02:31


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Лиш праця світ таким, як є, створила, лиш в праці варто і для праці жить". І. Франко
Вчителі трудового навчання та обслуговуючої праці
     Шкільна практика й результати наукових досліджень переконують у тому, що наявність знань не є єдиною запорукою професійної успішності. Існує необхідність у побудові такої моделі навчання, за якої домінантним буде розвиток учнів, коли випускники загальноосвітньої школи зможуть адекватно оцінювати нові обставини й самостійно формувати стратегшю розв'язання проблем, знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Найбільший потенціал для реалізації такої освітньої моделі має предмет "Технології".
     Методична робота вчителів складається із:
 • Впровадження нових інформаційних технологій в процес навчання;
 • Аналізу і корекції накопиченого педагогічного досвіду;
 • Залучення учнів до проектно-технологічної діяльності, що передбачає виготовлення ними творчих проектів;
 • Розвитку творчого і критичного мислення;
 • Виховування прагнення до створення нового, або вдосконалення вже існуючого виробу.


 • Завдання проектно-технологічної діяльності:
 • Організувати дослідницьку роботу (творчу, самостійну).
 • Використовувати різноманітні форми і методи самостійної пізнавальної та практичної роботи.
 • Встановити ділові контакти між учителем і учнем.
 •      Проектна методика – безперечна передумова технології, яка має великі резерви для інтелектуального та розумового розвитку дітей.
        Результати роботи:
 • 2006-2007 – 9 клас - Смолянкова Тетяна – І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці;
 • 2007-2008 – 9 клас – Демченко Ольга – І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці і ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці.
 • 2008-2009 – 9 клас – Триш Юлія – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці.
 • 2009-2010 - 9 клас - Сотнікова Катерина - .....
 • Михайленко Інна Феліксівна
  Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, нагородженаПочеснщю Грамотою Міністерства Освіти і Науки України, Відмінник освіти України. Багатий досвід роботи, досконале володіння методикою викладання обслуговуючої праці надає змогу кожний урок перетворити на закінчену дію. Постійно працює над розвитком і удосконаленням практичних умінь і навичок учнів, фантазії, художнього смаку, творчості, інтересу до самостійного виконання роботи. Її учні посідають призові місця у міських та обласних олімпіадах.
  Метою роботи вчителя є поєднання знань теоретичного матеріалу з практичним застосуванням, підготовкою до самостійного життя, передача власного досвіду юному поколінню. Роботи її учнів прикрашають виставки дитячої творчості.Власним прикладом виховує у дітей порядність, відповідальність, тактовність та витриманість, небайдужість до чужих справ, до людей праці.Багато років керує методичним об'єднанням вчителів обслуговуючої праці. Щиро ділиться своїм досвідом з молодими кадрами. Є членом обласного журі конкурсу «Учитель року» та олімпіад з праці.
  Єрмоленко Олександр Павлович
  Почесна, медаль «Ветеран праці», старший учитель, спеціаліст вищої категорії. Багатий досвід, досконале володіння методикою викладання технічної праці - відрізняють уроки вчителя. Постійно працює над розвитком практичних умінь та навичок, просторового мислення, технічної творчості, інтересу до самостійного виконання роботи у школярів. Метою роботи вчителя є поєднання теоретичного матеріалу з практичним застосуванням, підготовкою до самостійного життя, передача власного досвіду юному поколінню.
  Його учні є призерами міських, учасниками обласних олімпіад. Роботи його учнів прикрашають міські виставки технічної творчості. Багатий досвід учитель передає молодим колегам на засіданнях методичної комісії вчителів трудового навчання. Його учні успішно працюють викладачами технічної праці у школах міста.
  Постійно діюча виставка робіт учнів:


  Уроки охорони здоров'я
  Уроки охорони життєдіяльності в школі веде Михайленко І.Ф. Вчитель продумує кожен свій урок, намагається створити його цікавим для дітей. Використовує новітні ІКТ.


  Уроки професійної орієнтації
  Захист професій під добрим наглядом батьків:


  Просвітницька кампанія
  "Уважні батьки"  «  Березень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031

  Національна дитяча гаряча лінія

  Національна гаряча лінія

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання