Неділя, 29.03.2020, 02:55


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Головна » 2020 » Лютий » 03

Шпак Любов Михайлівна класний керівник 5-А класу провела виховний захід (класну годину) у формі уроку-подорожі на тему «Абетка здоров’я». Мета заходу : спонукання учнів до активного способу життя, пропаганда здорового способу життя; виховання в учнів розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті; мотивація школярів до самовиховання, прагнення здорового способу життя, активної громадянської життєвої позиції

Переглядів: 12 | Додав: school11 | Дата: 03.02.2020

На уроках  природознавства в 5-А та 5-Б класах під час вивчення теми «Ґрунт . Склад ґрунту», діти готували та захищали проекти на тему «Роль дощового черв’яка в ґрунтоутворенні».  Учитель  Бабич Олена Ігорівна розповіла  учням про  корисну роль дощового черв’яка для процесів аерації ґрунту та  покращення його родючості, що створює  благоприємні умови для росту рослин.  Саме рослини є  основним джерелом кисню для живих організмів, тому його наявність  в достатньому об’ємі в складі повітря, забезпечує життя всього живого та допомагає всім нам бути здоровими.

  

Переглядів: 24 | Додав: school11 | Дата: 03.02.2020

Станівчук Анна Владиславівна на уроці англійської мови на базі 3-А та 3-Б класів провела тренінгове заняття з елементами вистави-казки "Ходить гарбуз по городу". На занятті діти виступали у ролі овочів та фруктів, котрі допоможуть людині бути здоровою та сильною.

Такий урок дозволяє розповісти дітям про важливість правильного харчування у легкій ігровій формі, паралельно вивчаючи нову іноземну лексику.

Переглядів: 14 | Додав: school11 | Дата: 03.02.2020

батьківських зборах для батьків 6-А класу, класним керівником Івановою Оксаною Ярославівною, було проведено бесіду на тему «Здорова дитина-щаслива родина». В рамках участі в програмі HEALTHY SCOOLS було проведено всеобуч про харчовий раціон дітей та корисний кошик вітамінів у зимовий період. Під час бесіди батьки пригадали та ознайомились з основними способами профілактики вірусних та бактеріальних захворювань дихальних шляхів, особливості вікової категорії дітей щодо розпорядку дня та способів загартовування дітей.

  

Практичний психолог Машко Аліна Сергіївна батькам надала розроблені поради та рекомендації:

Батьки, увага: ваші емоції "заразні" для дитини!

Оберігаючи своє здоров’я, кожна людина робить усе, щоб ізолювати себе від ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: school11 | Дата: 03.02.2020

Класний керівник 6-А класу Іванова Оксана Ярославівна провела класну годину - тренінг на тему «Здоров’я – це краса». Учні із задоволенням наводили приклади рис зовнішності здорової людини та описували їх, наприклад : позитивні емоції, гарний настрій, посмішка, активність, цілеспрямованість, впевненість,енергійність та інші характерні особливості, називали всі чинники, що на це впливають. Учні, працюючи в групах, створювали колажі, в яких відтворювали красу здоров’я, також вчились бути командою, прислухатись один до одного, виконувати одну спільну справу. В кінці тренінгу діти створювали доріжку здоров’я, де на кожному східці доріжки записували необхідну складову здорової та красивої людини (спорт, посмішка,здорова їжа, позитивні емоції та ін.)

   ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: school11 | Дата: 03.02.2020

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання