Неділя, 29.03.2020, 02:30


Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Джура+

Накази та розпорядження+

Корисні посилання+

Контакти+


Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 340


Головна » 2020 » Лютий » 17

В школі були організовані та проведені змагання учителем фізкультури Шевченко Олександром Олександровичем з учнями 5-х класів під назвою «Веселі старти». Діти із задоволенням змагались, раділи перемогам, активно рухались та фізично загартовувались.

  

Переглядів: 7 | Додав: school11 | Дата: 17.02.2020

Бабич Олена Ігорівна провела уроки природознавства в 5-А та 5-Б класах, де учні готували та захищали міні-проекти "Краплина води , або де ми втрачаємо воду?" Групи дітей збирали інформацію про використання води у промисловості, сільському господарстві та побуті. Учні давали пропозиції щодо раціонального використання води, звертали увагу на стан якості та надмірні витрати питної води.
Так як вода є основою життя всіх живих організмів, дітьми були запропоновані різні способи збереження водних ресурсів, що в свою чергу допоможе всім бути здоровими

Переглядів: 8 | Додав: school11 | Дата: 17.02.2020

Часто учні сприймають літературу як один із навчальних предметів, мало пов’язаних із повсякденним життям. Але існує така думка,що література - це підручник життя. Світова література дає нам багато життєвих прикладів поведінки у різних ситуаціях, зокрема екстремальних.

  

У 6 класах учителем Шепілко Анною Борисівною було проведено урок зарубіжної літератури за твором Джека Лондона «Людина в екстремальній ситуації». Учні об’єдналися у групи літературознавців, мовознавців, географів, знавців ОБЖ. Мовознавці з’ясували значення слів «екстремальна ситуація», «обачність», «обережність», «кмітливість» за допомогою словників і Вікіпедії. Літературознавці розказали пр ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: school11 | Дата: 17.02.2020

Іванова Оксана Ярославівна в 10-Б класі провела урок біології з елементами тренінгу на тему «Раціональне харчування-основа нормального обміну речовин».
Метою уроку було визначати складники раціонального харчування; з'ясувати наслідки надмірного або недостатнього вживання білків, жирів, вуглеводів та вітамінів; проаналізувати свій добовий раціон і його відповідність критеріям раціонального харчування; навчити робити розрахунки власного основного обміну для складання збалансованого раціону.

  

Учні під час уроку вчились виробляти правильну стратегію харчування у різних умовах фізичного та емоційного навантаження, що веде до здорового способу життя.
Найбільше учням сподобався «Вітамінний практикум», завданням якого було поїсти фру ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: school11 | Дата: 17.02.2020

На уроках фізики Лінник Ангеліна Вікторівна в 9-А та в 9-Б класах, під час вивчення теми «Йонізаційна дія радіації», ознайомила учнів з впливом радіоактивного випромінювання на організм; учні дізнались про величини, що характеризують йонізуюче випромінювання (поглинута та еквівалентна дози випромінювання),про вплив радіації на різні рівні біологічної організації живої речовини та про наслідки впливу радіації на окремі органи та системи організму людини.

  
Під час уроку учні, за допомогою вчителя, навчились визначати особливості дії зовнішнього та внутрішнього опромінення на живі організми.
Також, діти дізнались про способи захисту від випромінювання та профілактичні заходи щодо захисту від ураження.
Під час закріплення знань – розв’язува ... Читати далі »

Переглядів: 9 | Додав: school11 | Дата: 17.02.2020

Просвітницька кампанія
"Уважні батьки"«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання